Skocz do zawartości

Czy istnieje jakiś w pełni działający zestaw słuchawkowy do Samsungów.


bardak

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie. Szukam czegoś do telefonu Samsung Galaxy ACE 2. OD wujka google się dowiedziałem, że z uniwersalnymi zestawami słuchawkowymi różnie bywa w przypadku telefonów Samsunga. Czy są na forum użytkownicy smartfonów Samsunga używający zestawów słuchawkowych a nie normalnych słuchawek??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wygrzebałem jeszcze następujące modele - SoundMAGIC MP21, MEElectronics M9P, Philips SHE3575BW/10 i Philips SHE3595BK. Philipsy w zestawie posiadają jakieś przejściówki do Samsungów. MEE ponoć działa bezproblemowo tyle, że z tego co widzę po opiniach są to słuchawki głównie na bas nastawione a tego bym nie chciał. Szukam czegoś co zagra równomiernie, bez wybijania się czegoś przed szereg. Czyli żeby i bas był jak zajdzie potrzeba ale też nie szło sammymi tonami wysokimi.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by ktoś jeszcze miał coś do dodania na temat to proszę.

 

Proponuje inne rozwiązanie. Kupić drugi zestaw słuchawkowy dedykowany do Samsunga, obciać oryginalne słuchawki (pchełki/doki) i zreklablowac swoje ulubione takim kabelkiem z mikrofonem i przyciskami. Będzie kompatybilność 100% a i wybór dobrze (tzn. wpasowyjących się w Twoje gusta) słuchawek będzie wiekszy.

 

Jays One wspominam kiepsko. Sama góra bez ksztyny dołu (pomimo że nie jestem basolubem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może już nie przesadzajmy z takim kombinowaniem.

 

Skoro nie chcesz komninować (czyt. jest Ci praktycznie wszystko jedno jak brzmią słuchawki, bo świadomie chesz sobie ograniczyć wybór) używaj oryginalnych. Nie bedziesz miał problemów z kompatybilnością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem kilka modeli uniwersalnych, interesuje mnie opinia na ich temat a ty wyskakujesz jak filip z konopii z robieniem jednego zestawu z dwóch.

 

Uniwersalne w sensie kompatybilności czy brzmienia? Jak to pierwsze to masz oryginały. Kompatybilne. Jak brzmienia to masz gorsze szanse na dobranie kompatybilnych z telefonem słuchawek do swoich preferencji. Pytałeś o inne propozycję to wyskoczyłem jak "filip z konopi". Na drugi raz precyzyjniej określ czego oczekujesz w odpowiedziach i najlepiej dopisz, że na takie, które Ci się nie spodobają zareagujesz fochem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem wyżej więc powtórzę.

 

Wygrzebałem jeszcze następujące modele - SoundMAGIC MP21, MEElectronics M9P, Philips SHE3575BW/10 i Philips SHE3595BK. Philipsy w zestawie posiadają jakieś przejściówki do Samsungów. MEE ponoć działa bezproblemowo tyle, że z tego co widzę po opiniach są to słuchawki głównie na bas nastawione a tego bym nie chciał. Szukam czegoś co zagra równomiernie, bez wybijania się czegoś przed szereg. Czyli żeby i bas był jak zajdzie potrzeba ale też nie szło samymi tonami wysokimi.

 

Do tego znalazłem jeszcze PHILIPS SHE8005/10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności