Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Słuchawki dokanałowe do 130zł.


Rekomendowane odpowiedzi

Jakie słuchawki dokanałowe do 130zł polecacie? Posiadam "stacjonarne" Superluxy HD669, sprawują się świetnie, teraz potrzebuję jakieś przenośne do mojego HTC EVO 3D z Beats Audio i do komputera, słucham raczej dubstepu i muzyki klubowej, rzadziej rapu i rocka. Dzięki. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SoundMagic E10, trochę drożej brainwavz r1.

Swoją drogą czemu tak wszyscy zaznaczają, że mają to Beats Audio w telefonie? Przecież to ścierwo jest... Chociaż jeden lubi truskawki a drugi jak mu stopy śmierdzą...

Edytowane przez Piotrus1910
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś miałem Brainwavz M1 - do tej pory żałuję, że je sprzedałem, grały z Clipem, tworząc IMO świetne audio do muzyki klubowej. Grało elegancko i bardzo kolorowo. Teraz mam NE-600X i chyba to nie jest do końca to, brakuje mi trochę punktowego basu, za dużo mam midbasu, ale DnB na nich gra świetnie.

Chyba proAlpha są jakościowo porównywane do M1, tyle, że M1 są bardziej basowe. Sam chciałbym kupić znowu jakieś słuchawki od tej właśnie firmy - co polecacie do Cowona E2 i iPhone'a 3GS? Brać M2, R1 czy M5? Co będzie najlepsze do rapu i muzyki klubowej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności