Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Słuchawki dokanałowe do 400zł, mocny BASS, dubstep, trap


stolarz717

Pytanie

Witam

 

Moje słuchawki NuForce NE-700M powoli idą na gwarancję, bo jak wiadomo są strasznie awaryjne. No i moje pytanie brzmi co zakupić po nich? Bardzo podobało mi sie ich basowe granie, ogólnie jestem bassheadem, ale bez przesady. Niestety słuchawki te nie zapewniały mi tego co chciałem, bo muzyka elektroniczna potrzebuje słuchawek dobrze kontrolujących bass, a w NuForceach ten bass lubiał się czasem "wylać". Oczekuje więc od nowego sprzętu lepszej kontroli bassu, większej sceny lepszych, bardziej dokładnych, detalicznych wysokich tonów oraz średnicy. Przy brzmieniu NuForce'ów chciałbym pozostać bardzo przypadł mi do gustu, lecz chciałbym zakupić słuchawki mniej awaryjne. Słuchawki oczywiście do dubstepu, trapu i ściśle z nimi powiązanych, ale lubię też czasem posłuchać rocka, skupmy się jednak bardziej na elektronice. Słuchawki mają być używane i w domu i na zewnątrz (głównie komunikacja miejska), więc dobre wygłuszenie mile widziane (obecne NE-700M były pod tym względem całkiem niezłe). Słuchawki będą używane z IPHONE 5S i w górę i wiem, że tu z kompatybilnością może byc problem. Ma ktoś z Was, drodzy Forumowiczowie, porównanie jakości dźwięku z NOTE 3 a Iphone 5s? Który z nich oferuje lepszą jakość dźwięku na tych samych słuchawkach? Czy telefony te obsłużą takie słuchawki? Czy w tej kwocie porównując słuchawki dokanałowe i nauszne, któraś z tych grup będzie lepiej grała? Za wszystkie odpowiedzi z góry serdecznie dziękuję.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Oczekuje więc od nowego sprzętu lepszej kontroli bassu, większej sceny lepszych, bardziej dokładnych, detalicznych wysokich tonów oraz średnicy.

 

dobre wygłuszenie mile widziane Słuchawki będą używane z IPHONE 5S i w górę i wiem, że tu z kompatybilnością może byc problem. Ma ktoś z Was, drodzy Forumowiczowie, porównanie jakości dźwięku z NOTE 3 a Iphone 5s? Który z nich oferuje lepszą jakość dźwięku na tych samych słuchawkach? Czy telefony te obsłużą takie słuchawki?

 

Do kwoty 400zł Sennheiser Momentum In Ear będą IMO najlepszym wyborem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie będą to takie "zamulacze" pod względem bassu?

 

 

Nie.

 

Generalnie Momentum (Over-Ear, On-Ear, In-Ear) są dość ciepłe, ale na pewno nie mulą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Możesz rozważyć Momentum In-Ear, Shure Se215 i Yamahy EPH-100.

Każdy z tych modeli oferuje solidne granie oparte na mocnym basie, lecz inny całkowity charakter brzmienia.

Z nausznych koniecznie przesłuchaj Audio-Technica ATH-M50x, trochę wychodzą poza wyznaczony budżet ale zdecydowanie watro dopłacić. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

I tylko tyle? Zero jakichś informacji na temat usterki? Pytam bo musiałbym wysłać na gwarancję, bo mam za daleko do tego sklepu.

Jak na stronie ;) Wypełniasz formularz reklamacyjny a następnie odsyłasz słuchawki z dowolnym dowodem zakupu. Tyle ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności