Jump to content

bob2000

Bywalec
  • Posts

    888
  • Joined

  • Days Won

    3

Posts posted by bob2000

  1. Mi się podobał "Wszystko Wszędzie Naraz". Ale, że Oscary? Hmm, nie mnie oceniać.
    Tak poza tym to bardzo dobre kino obecnie robią. Był czas, że też utknąłem w opinii, że kiedyś to było, że lata osiemdziesiąte super a reszta to wuj. Na szczęście się ogarnąłem. I na szczęście jest Netflix.
    I nie wiem za co gruby wieloryb dostał Oscara. W tej roli, postaci i filmie nie było niczego niezwykłego.

    Widziałem też Titanica 3D i lepszy niż 2D ❤️ :D 

    • Like 3
  2. Gdyby kogoś to interesowało to na prestomusic pojawił się w końcu OST z drugiego sezonu Wiedźmina. OST z pierwszego sezonu też mają. Są to pełne wersje tych ścieżek dźwiękowych. Takie jakie można posłuchać np. na Spotify. Na CD mamy wersje okrojone.

  3. 56 minut temu, Tytus1988 napisał(a):

    A ze,względu na dzisiejszą 345. rocznicę urodzin Antonio Vivaldiego... Vivaldi: I collori dell'ombra w wykonaniu Pulcinella Orchestra🎶🙂

    Mam go na CD. Genialny album i wspaniałe brzmienie (normalnie taki death metalowy ciężar brzmienia :D).

    • Thanks 1
  4. @wwd w obu przypadkach masz po prostu rację - ale to też żadna nowość, to mam miejsce od dobrych 25 lat, wiele utworów jest s******lonych w ten sposób. A potem jeszcze zdarza się, że czytam jak coś tam pięknie komuś gra na takim i takim sprzęcie, i nie wiem czy ten ktoś sobie żartuje czy jaja sobie robi. No chyba, że ten sprzęt tak wszystko wygładza, albo problemy ze słuchem. Ale przestało mnie to już kompletnie obchodzić, kto co tam słyszy - jak jest się zadowolonym i ma się przyjemność ze słuchania nawet takich kawałków to to jest najważniejsze. Chociaż osobiście życzyłbym sobie, aby nie psuto w ten sposób muzyki.

    • Like 3
    • Thanks 1
×
×
  • Create New...

Important Information

Register to have access to community resources. Forum rules Terms of Use and privacy anc cookies policy Privacy Policy