Skocz do zawartości

Może kupił bym jakieś głośniczki..


kubiq

Rekomendowane odpowiedzi

Cze, myśle tak sobie.. może kupił by jakieś głośniczki.. naszło mnie, braciszek ma jakieś creative t5900 czy cos takiego.. coś tam grają ale ten soobwoofer jest straszny ;] , ten zestaw odpada..

 

Są dwie opcje..

1. Kupuje GENIUS SW-HF 5000 5.1 i dokupuje zewnętrzną kartę dżwiękową do laptopa i coś tam bedzie grało, słyszałem jak grają te głośniki i jak za tą cene to jestem w szoku :o (głośniki nowe 300zł+karta używka 100zł)

2. Kupuje jakiś amplituner i głośniki, nie mam pojęcia jaki amplituner i jakie kolumny ;], wolał bym ta opcje bo mniej burdelu z kablami będzie, ale tu byłby dźwięk z kompa w stereo, koncert w przestrzennym dzwieku z dvd raczej nie da takiej radości, no i do filmów też będzie średnio..

 

budzet 500zł góra.

 

no i?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaki'emu chodziło o to, że ma do sprzedania głośniki JBL (patrz jego sygnaturę lub link w poście Roniego11)

 

Ja byłbym za drugą opcją. Lepiej mieć dwie dobre kolumny, choć Geniusy nie są złe. Nie mam rozeznania więc nie mogę Ci dokładnie doradzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaki'emu chodziło o to, że ma do sprzedania głośniki JBL (patrz jego sygnaturę lub link w poście Roniego11)

 

Ja byłbym za drugą opcją. Lepiej mieć dwie dobre kolumny, choć Geniusy nie są złe. Nie mam rozeznania więc nie mogę Ci dokładnie doradzić.

 

ok, ale czy dostane dwie dobre kolumny i jakis amp przy takim budzecie?..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no cóż, myślę że za tyle kasy ile mam to niezbyt chyba powybieramy więc rozpisywać się nie będe,

chciałbym coś co zagra ładnie i ciepło, i żeby po uszach nie kuło przy srednio głośnym słuchaniu..

głośność może być średnia, bo głośniki do słuchania w domu, pokój mam mały, ale nie wykluczam ze przeniose je w przyszłości do tego większego ;]

bo jakość się liczy ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam mam geniusy 5.1 i jestem zadowolony, choć sub mógłby być ciutkę mocniejszy i trzeba chwilę posiedzieć żeby ustawić je tak, żeby grały odpowiednio ( + dźwiękówka w której możemy ustawić odcięcie suba ). Wcześniej miałem logitechy x530 a kumpel ma creativy t6060 i te głośniki się po prostu do gieńków nie umywają ( no może trochę mocy suba z logów mi brakuje, ale za to kultura pracy jest wyższa )

 

Kumpel ma natomiast te geniusy 2.0 już dłuższy czas i spokojowo robi na nich imprezy u siebie w "jednopokojowej" chacie ( pokój jakoś żeby nie skłamać ma około 25 - 30 m2 ale nie potrafię powiedzieć dokładnie ).

 

Moim zdaniem te głośniki deklasują jbl'e, w których płaci się głównie za stajla i markę wg mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Geniusy można dostać na allegro z przesyłką zmieścisz się w 150zł, są również w ofercie sirius.pl, jeśli nie chcesz kupować z allegro ;) . Nie jest to sprzęt hi-end, ale w swojej klasie jak wcześniej wspomniałem nie ma konkurencji. Dźwięk jest czysty, bas nie zagłusza innych pasm i jest basem, a nie pierdzącą pierdziawką z zestawów 2.1 ;) . Uwazam, że to najlepiej wydane 150zł w moim życiu :lol: hehe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc mam je od wczoraj, genius SP-HF 1250X

no i co powiem? nie myślałem że za takie pieniądze można kupić co będzie tak przyzwoicie grało, jestem zadowolony, polecam innym.

nic więcej o brzmieniu raczej nie napisze, ostatnio mam duzo spraw na głowie, nie mam czasu szerzej przetestować, graja ładnie, ciepło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności