Skocz do zawartości

Nadchodzi nowy hit.


D@rkSid3

Rekomendowane odpowiedzi

W ostatnich dniach otrzymałem z Hisoundaudio kolejne próbki odtwarzaczy, tym razem już zapakowane tak, jak mają trafić do sprzedaży. Oba modele - ROCOO-A i B - przekazałem do testów aallen'owi, by rzucił na nie świeżym okiem (i uchem). Wersja oprogramowania jest w nich taka sama, jak w testowanych wcześniej odtwarzaczach po dokonaniu aktualizacji. Jednak nie wykluczam, że w międzyczasie zostały dokonane jakieś zmiany sprzętowe.

 

W najbliższym czasie nie należy się spodziewać nowej wersji oprogramowania. Wygląda na to, że zgłaszając tak wiele uwag i propozycji usprawnień, ustawiliśmy producentowi poprzeczkę zbyt wysoko. Niestety, nie jest on skłonny do wdrożenia większości proponowanych zmian. W tej sytuacji nie liczę już na to, że dostaniemy do rąk odtwarzacz idealny. Jednak wciąż uważam za realne, że ROCOO będzie odtwarzaczem o wyjątkowym dźwięku i poprawnym interfejsie.

 

W oczekiwaniu na informacje (i zdjęcia) od aallen'a, chciałbym prosić Was o wskazanie tylko dwóch lub trzech najpoważniejszych wad - tych, które najbardziej Wam przeszkadzają i koniecznie muszą być usunięte.

 

Dziękując za czas, jaki do tej pory poświęciliście testowaniu ROCOO proszę o jeszcze trochę cierpliwości i wyrozumiałości :-)

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 173
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ucinanie piosenek na samym początku (2sek.) i błąd z shuffle (w pewnym momencie zaczyna odtwarzać piosenki po kolei) to moim zdaniem najpoważniejsze błędy.

 

Dorzuciłbym do tego jeszcze problem, że gdy wyłączymy bezpośrednio odtwarzacz przy użyciu suwaka to tracimy wszystkie nasze ustawienia oraz brak holda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pierwszych informacji wynika że cena rynkowa modelu A to 300zł i B 240zł za wersję 4GB (oczywiście z możliwością rozszerzenia o microSD do 16GB)

 

The Rocoo-A has amazing sound, better than any other on the market.

 

With 4gb on board and 16gb Micro SD memory slot, you can store as much hi-fi quality music as you want.

 

We are the official distributors for the UK and Europe, if you have any questions, just ask. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pierwszych informacji wynika że cena rynkowa modelu A to 300zł i B 240zł za wersję 4GB (oczywiście z możliwością rozszerzenia o microSD do 16GB)

The Rocoo-A has amazing sound, better than any other on the market.

I won't agree about that.

BTW: Welcome to our forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Welcome hiSound.

 

@Sonus

Z błędów, to te, co podał piotrus-g. Ja jeszcze dorzucę brak equalizera. Ten nieszczęsny wyświetlacz i podwójny klik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hi,

 

I have not found any other portable player that

sounds nearly as good as this.

 

How long have you had your Rocoo-A player ?

I have Rocoo-B

However I had an opportunity to compare side by side Rocoo-A and S:flo2. And I have to say that S:flo beats Rocoo-A hands down.

Also would say that Cowon E2 is a little bit better than Rocoo-B but don't know how it copares to Rocoo-A

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Nowy firmware do Rocoo A i Rocoo B wysłany.

 

Moje pierwsze spostrzeżenia:

Wreszcie doczekaliśmy się poprawnego polskiego interfejsu. Został przywrócony korektor graficzny.

Odniosłem wrażenie, że ucinanie początków utworów zostało zredukowane do ułamka sekundy - przy wielu utworach jest już ono niezauważalne.

 

Bardzo proszę o Wasze wrażenia i uwagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

no tez bym sobie sprawil takie Rocoo A. Jak bylem u Sonusa po Phonaki to sobie obejrzałem to malenstwo. Glownie chodzi mi o rozmiary bo nie mam zamiaru stawiac go w szranki z S;Flo2. Ale czasami zamiast brac wielkiego Flo mozna wziac malenstwo Rocoo A i rowniez cieszysc sie dobrym dzwiekiem. Jesli poprawili by te niedociagniecia to za 3 stówki bym go łyknął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie miałem okazji się pobawić nowym fw. Póki co zauważyłem poprawnie przetłumaczony język polski powrót eq i zniknięcie statnu baterii z ekranu now playing.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Soft jest już w dużo lepszym stanie niż przed updatem. W Polsce go jeszcze nie można kupić. Chyba że Sonus mógł by ci jednego sprowadzić. Ale to trzeba z nim pogadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby dopracowali soft do tego grajka, też bym się nad nim bardzo poważnie zastanowił. 4GB to może niewiele, ale dodajmy slot na kartę... Chyba zdecydowałbym się na ten model, w którym bateria dłużej trzyma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie interesowałaby wersja ze wzmacniaczem... Trochę krótko trzyma baterię, ale coś za coś ;)

W sumie mój Ipod Video tez nie wytrzymuje powyżej 10h...

 

Bardziej niepokojący jest ten wskaźnik baterii...To nieciekawie zostać zaskoczonym w terenie wyczerpaną baterią w grajku...

Czy nowy soft coś zmienia w tym względzie ?

Edytowane przez nucc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu kontaktowałem się z Chińczykami. Johny Fu mi odpisał, że mają kogoś w Polsce (niejaki Tom - raczej nie Polak, ale dość dobrze pisał po polsku) i on mnie przeprowadzi przez transakcję. Niestety komunikacja z tym Tomem była dość ciężka, nie mogłem wydobyć od niego szczegółowych informacji odnośnie formy przelewu, konta itp. (odpowiadał bardzo lakonicznie, jednozdaniowo). i dałem sobie spokój, ale jak by tak większą grupą się zebrać i gadać z szefem, czyli Johnym Fu, to może i taniej by puścili i poza Tomem by się to odbyło.

 

można by zagadać z sonusem, czy by nam nie sprowadził, skoro już od nich kupował.

Edytowane przez hasos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności