Skocz do zawartości

Test Mp3 Playerów W Komputer Świat


KHR3b TNIIINHbI

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 89
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

gwehehehe :]

 

nie ma co - recenzja KS tchnie "profesjonalizmem", "dogłębną znajomością tematu" i "wieloletnim doświadczeniem w tych sprawach"... }: ]

 

ja nie chcę wiedzieć jak bardzo bluzga osoba która kupiła rekomendowany przez nich monitor... mam tylko nadzieję że nie doszło do przypadków oślepienia ;P

 

... nieno... mocne słowa ale śmiać mi się chce :D

 

głośniki grające od 20Hz HAHAHA ;D

 

MX400 dostateczne HAHAHA ;D

 

za "brak polskiej instrukcji" i "nikomu nieznane ogg" BIG HAHAHA ;D

 

;P

 

[edit] z historii: odtwarzacz flash -> odtwarzacz multimedialny (WTF? :P ) to nie test odtwarzaczy DVD tylko z HDD im się chyba "pokićkało" ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

instrukcja PL jest zresztą na iriver.pl :)

 

moim zdaniem należałoby wysłać link do tej dyskusji :)

niech się bronią... :lol:

 

POzdr.

:P Jasne, jeszcze by nas oskarżyli o znieważenie i obraze w świetle publicznym :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym za to optował za tym, coby Światli i Doświadczeni "Mieszkańcy" Forum ;P skompletowali wytyczne:

 

Co trzeba zrobić, żeby test

a) playerów (flash/HDD/karty)

be) słuchawków

był wiarygodny i profesjonalny.

z żądaniem linku w ew. artykułach bazujących na tej kompilacji :D

To się bodaj Creative Commons nazywało..

 

Naprawdę takie wytyczne by się przydały..

Hmm.. ktoś widział taki z ChipLab? Czy oni też szukają info jak to zrobić.. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MOJE 3 GROSZE DO TEMATU BO JUZ NIE WYTRZYMAM JAK TO PRZECZYTAŁEM :angry:

ps. Przeczytajcie uważnie bo dużo ciekawych rozkminek

 

Po kolei

 

Jak przeczytałem ten test to mało co z krzesła nie spadłem

Nie zawsze jednak ta większa funkcjonalność usprawiedliwia gigantyczne :) róznice w cenie. Markowy Iriver kosztuje prawie 800 zł, za mniej znany Easy Touch ET-1033 zapłacimy 169 zł. Iriver jest oczywiscie lepiej wykonany i wyposażony, ale w teści słuchowym wygrywa jednak to tańsze urządzenie
Nie słuchali, tylko zmierzyli pasmo, a co im tam

kurcze, jak oni mogą pisać: jakość brzmienia, jak nie słuchali, tylko mierzyli pasmo ??

Pewnie myślicie ze ludzie z KOMPUTER Świata są głusi :lol: ... Ja też na początku tak myślałem, zobaczyłem wyniki testu gdzie pierwsze miejsce pod względem jakości brzmienia ;) dostał player firmy SONY NW-E103 (MIEJSCE 16 NA 17 Odtwarzaczy :))Punktacja 5,0 i 3,7 Jakośc dzwięku to jeden z moich priorytetów przy wyborze odtwarzacza mp3 wiec szukam dalej patrze iriver ma 3,9 i 3,7 :blink: ostatni player w tescie na 17 miejscu z-cyber macer v3 ma lepsze brzmienie od irivera odpowiednio 4,4 i 3,7

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ciekawa sprawa że chłopcy z KŚ Jakośc dzwięku mierzyli programem :P a jakość brzmienia testowali na

wysokiej klasy słuchawkach Bayerdynamic dt 990
- !@#$% pytam sie po co ??? i tak nikt nie słucha odtwarzaczy mp3 na takiej klasy słuchawkach.... a może sie myle B)
Jakość słuchawek dołączona do odwarzacza była testowana na ODTWARZACZU STACJONARNYM DVD pionieer dv 747A i wzmacniaczu ONKYO
po co???? nie można sprawdzić subiektywnych odczuć i opisać doznania :D

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

W sprawie gigantycznych różnic w cenie...

Nie wiem dlaczego wzieli do testu irivera IFP-990 z kolorowym wyświetlaczem 260,000 barw. Jak zaden inny nie miał takiego (inne miały OLED lub "zwykłe" wyswietlacze)

Dlaczego nie wzieli do testu odtwarzacza iriver ifp-790 lub 890 ?? Cena 440 zł czyli różnicy w cenie dużej nie ma. Zwycięzcy odpowiednio 519(MPIO), 359(creative), 399(creative), 299 zł(Media-tech)

W sprawie jakości dzwięku: Jak widze że piszą ze jakis tam odtwarzacz Easy Touch ET-1033 gra lepiej od irivera to mnie tez epitety na temat KŚ sie nasuwają ;)

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Utrudniającą zycie użytkownika praktyke stosuje Iriver
Chodzi oczywiscie o wgrywanie plików do odtwarzacza i prace jako dysk wymienny.

To prawda ze pliki muzyczne mozna wgrywac tylko za pomocą dołączonego oprogramowania. Piszą ze

oprogramowanie nie pozwala na póżniejsze zgranie utworów z powrotem do komputera

PIRACI :D

 

Dalej piszą ze zawartość pamieci(pliki muzyczne) można tylko skasowac - i bardzo dobrze

Odtwarzacz Irivera nie wspólpracuje z komputerem jako dysk wymienny
- wiadomo ze wymiana firmware rozwiazuje tą niedogodnosć
Niestety umieszczony na stronie Irivera plik jest uszkodzony
Ciekawe, to pytanie do osób z firmy iriver czy tak jest czy nie??? A może to objaw niewiedzy testujących z KŚ jak mają to zrobić. A może chłopcy nie umieją czytać instrukcji do odtwarzacza po angielsku i sie nie udało :lol:

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Sprawa słuchawek: Piszą:

Najlepsze słuchawki znajdziemy w Creative i MPIO???

 

Ciekawe jakiej firmy są słuchawki w Creativach i jakie mają parametry, test odsłuchowy jest powszechnie znany - czyli ze słuchawki creativa ustępuja markowym słuchawkach Sennheiser dołączonych do zestawów Irivera. Co do MPIO to sie nie wypowiadam dlaczego zajął 1 miejsce bo nie znam odtwarzacza.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

W dziale Miłe dodatki chłopcy z KŚ piszą ze creative ma stoper i timer :o:o:o Dodatkowe punkty :)

A iriver ma zegarek i budzik. brak dodatkowych punktów :(

Dlaczego nie piszą o możliwości nagrywania z radia - niewiedza????

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Podsumowując w tescie zabrakło IFP-790 wiem chyba dlaczego. Poniewaz ostatnio testowali ten model i chcieli sie pobawić nową zabawką :) Brak Iaudio, a już o Mobiblu czy podobnych nie wspomne.

 

Jak ktoś nieznający firmy iriver (jakośc, funkcje itp.) przeczyta ten test to wybierze jakiegos creativa (2 i 3 miejsce) lub media-tech. A ci bogatsi co sie nie znają i przeczytają test wybiorą MPio <_< . W sprawie Creatiwów to myśle ze był sponsoring chłopaków z KŚ poniewaz przed testem odtwarzaczy mp3 jest reklama creativa. Co o tym myślicie

 

Proponuje wysłać link do KŚ o przeczytanie naszych wypowiedzi i powtórzenie testu. Jakie odtwarzacze powinny sie znależć w tescie (z testu KŚ i nie uwzglednione) Pamieć 256 MB

 

OFFTOPIC

ps. Czy Creativy są tak dobre bo po takim tescie znajomy chce kupic ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje wysłać link do KŚ o przeczytanie naszych wypowiedzi i powtórzenie testu.

Sam chciałem to zaproponować ale mnie wyprzedziłeś.

 

Jakie odtwarzacze powinny sie znależć w tescie (z testu KŚ i nie uwzglednione) Pamieć 256 MB

...A tak poza to...zerknąłem na test plajerkow na PC WORLD KOMPUTER... w jednym tekście porównali hdd z flashem... :)

 

No cóż, uważam że KŚ się skompromitował (już dawno...ale to pomijam).

 

A co do sponsoringu ... w KŚ 1/4 objętości to reklamy. Creativ łapie się wszystkich możliwych sposobów by się wypromować. A najgorsze jest to, że ludzie się na to łapią...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze teraz czekamy na odpowiedz z KŚ

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Szanowny Panie

 

 

Po przeczytaniu testu odtwarzaczy mp3 z 256 MB pamięci z ostatniego numeru Komputer Świat przeraziła mnie nierzetelność testujących. Takie odczucie mają tez inni czytelnicy i dlatego powstał na forum iriver.pl temat odnośnie waszego testu. Proszę o zapoznanie się z dyskusją na http://www.forum.mp3store.pl/index.php?act...=ST&f=89&t=3530 oraz proponuję aby powtórzyć ten test, uwzględniając model iriver ifp-790 lub ifp-890(cena tego Irivera kształtuje się na poziomie 440 zł). Odtwarzacz Iriver który testowaliście jako jedyny ma wyświetlacz kolorowy z 260,000 barw przez co jego cena jest tak wysoka. Proponuje też uwzględnić w teście odtwarzacze marki iaudio oraz mobiblu z 256 MB pamięci.

 

 

Z poważaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze teraz czekamy na odpowiedz z KŚ

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Szanowny Panie

 

 

Po przeczytaniu testu odtwarzaczy mp3 z 256 MB pamięci z ostatniego numeru Komputer Świat przeraziła mnie nierzetelność testujących. Takie odczucie mają tez inni czytelnicy i dlatego powstał na forum iriver.pl temat odnośnie waszego testu. Proszę o zapoznanie się z dyskusją na http://www.forum.mp3store.pl/index.php?act...=ST&f=89&t=3530 oraz proponuję aby powtórzyć ten test, uwzględniając model iriver ifp-790 lub ifp-890(cena tego Irivera kształtuje się na poziomie 440 zł). Odtwarzacz Iriver który testowaliście jako jedyny ma wyświetlacz kolorowy z 260,000 barw przez co jego cena jest tak wysoka. Proponuje też uwzględnić w teście odtwarzacze marki iaudio oraz mobiblu z 256 MB pamięci.

 

 

Z poważaniem

ja też do nich trochę wcześniej maila posłałem... ale byłem bardziej ostry :P

 

POzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności