Skocz do zawartości

Kolejne Zmiany Na Forum...


.ksy

Rekomendowane odpowiedzi

d****łeś właśnie kolejną porcję sraczki słownej i chciałbym abyś był tego świadomy :)

:D :D :D Jestem i bylem swiadomy. To juz i tak chyba "ostatnie" chwile tego forum (prawdziwego, tematycznego forum) jesli prawdziwi i kompetentni administratorzy sie za to nie wezma; teraz to juz zadna strata, a moze tylko pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

:D :D :D Jestem i bylem swiadomy.

Można i należy mieć własne poglądy.

Można też próbować je narzucać innym na siłe.

Tylko, że takie agresywne wypowiedzi powodują, że jest jak jest.

 

Bo jeśli już coś robić to świadomie, aby potem nie być zdziwionym co się wokół dzieje.

Każdy ma prawo do krytyki, co niestety zapewnia także wątpliwą przyjemność bycia krytykowanym.

 

kali kraść dobrze, kalemu kraść źle :) stara prawda :)

 

ale jak pisałem, że bogatemu wszystko wolno, to się parę osób oburzało :)

a najbardziej ci co udzielali porad aby czytać między wierszami - a sami nie potrfili tego zrobić. ale to stare dzieje, sprzed ok. 3 miesięcy :) nie będe się uwsteczniał do tamtej nudnej lektury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załóż wraz ze wszystkimi którym się to forum nie podoba, własne ODIZOLOWANE, sam będziesz sobie na nim administrował i staniesz się cały happy. :)

To forum to skarbnica wiedzy na temat playerow irivera. Nad tą skarbnica pracowalo wielu uzytkownikow i nadal pracuje. Z dnia na dzien dochodzą nowi uzytkownicy, ktorzy powiekszaja skarbnice lub czerpia z niej wiedze. Troche boli to, ze inni zamiast powiekszac tę skarbice to robia w niej syf i zasmiecaja ją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że granica między "powiększaniem" a "zaśmiecaniem" jest bardzo płynna i uznaniowa.

to co dla kogoś kto zjadł zęby będzie śmieciem, dla nowicjusza może być cenną wskazówką.

a dość luźne tematy mają zawsze dużo walorów informacyjnych dla top managmentu każdej firmy - wskazuje im to kto jest odbiorcą ich produktów i jaki jest jego profil.

z tego wiele można się dowiedzieć.

dla każdego coś cennego.

prawda zawsze jest pośrodku a wszystko jest do tego bardzo względne :)

 

Jednak zawsze powinno znaleźć się miejsce na rzeczową wymianę poglądów na szersze tematy.

playerki są częścią świata , ale świat nie składa się tylko z playerków. to aluzja do powiększania i śmiecenia.

czasami wzajemne korelacje są trudne do uchwycenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To forum to skarbnica wiedzy na temat playerow irivera. Nad tą skarbnica pracowalo wielu uzytkownikow i nadal pracuje. Z dnia na dzien dochodzą nowi uzytkownicy, ktorzy powiekszaja skarbnice lub czerpia z niej wiedze. Troche boli to, ze inni zamiast powiekszac tę skarbice to robia w niej syf i zasmiecaja ją.

Ja tu czegoś nie rozumiem... Gdzie zaśmiecamy (rozumiem że ja rózwnież należę do grupy spamerów?) ?

Luźne wypowiedzi tworzymy w Hyde Parku, bo do tego został stworzony oraz w dziale Muzyka, bo nie powiesz chyba że o muzyce można rozmawiać "ściśle".

Więc gdzie zaśmiecam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<_< No to przez moją podejżliwość zrobiło się nieprzyjemnie. Sory

 

Osobiście nie zauważyłem żeby forum było zaśmiecone, może dlatego że nie jestem (jeszcze) tak zaangażowany w tworzeniu "skarbnicy" i na tyle wyczulony by to dostrzedz. Jeśli jednak ten niby syf razi po oczach, to nalerzy zaostrzyć kryteria odsiewania postów przez modów.

 

Jestem zarejestrowany od miesiąca, a czytam to forum od marca. Rzeczywiście jest różnica w jego stylu i gdy czyta się "stare" tematy odczuwalny jest zupełnie inny klimat.

 

Wszystko idzie na przód, wszystko się zmienia, lecz czasem można nie nadążyć... i stąd biorą się nieporozumienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to zazwyczaj bywa w polemice, pewna grupa uzytkownikow dostrzega tylkoe te argumenty i ta strone forum, ktorej, nigdy zadna miara zaakceptowac nie moze...

Po co te wszystkie zale? Jezeli komus sie nie podoba, powinnismy dyskutowac tylko o zmianach na forum, niczym wiecej. Sprawa nabijania postow, wydaje mi sie naprawde bardzo zenujacym argumentem, wyciaganym na swiatlo dzienne z rozpaczy i niemocy sformulowania, prawdziwch. Jeste jednoczesnie obraza dla innych uzytkownikow, torymi kieruja dobre intencje.

Mysle ze forum rozwinelo sie w dobra strone, swiadczy o tym np. zywiolowo rozwijajaycy sie dzial "iAudio" oraz reszta wyspecjalizowanych, waskch tematow. Naprawde, tzreba sie wykazac czepialstwem zeby nazywac ludzi spamerami czy "smieciarzami". Kiedy pojawia sie uzytkownik z problemem, inni mu pomagaja. Kiedy pojawiaja sie tematy scisle dotyczace playerow, uzytkownicy wypowiadaja sie na temat i mimo np. zartow, temat dalej jest rodlem solidnej wiedzy.

Co raz wiecej ludzi, kupuje playery i pisze na forum, niestety trzeba sie liczyc ze wraz z powiekszeniem sie masy, komplikuje sie budowa forum i roznicuja funkcje. Forum przybralo nowy ksztalt, bo takie jest jak widac zapotrzebowanie.

Bez paniki i bez populizmu, a wszystko bedzie git :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez paniki i bez populizmu, a wszystko bedzie git :)

zawsze byłem za ewolucją a nie rewolucją.

 

a co do samego nabijania postów - gdyby za to płacili to co innego :)

a tak to skrobnę sobie kilka postów na miesiąc i jakoś musi wystarczyć :)

trzeba się cieszyć z tego co jest a nie zamartwiać nad tym czego nie ma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie jest WIECEJ i LEPIEJ.

też uważam, że ścisle wyspecjalizowanie forum nie przyciąga uwagi tłumów.

a nie wierze, aby firma iriver chciała sprzedawać swoje playerki tylko nielicznej grupie.

forum to nie tylko pierwsza linia serwisu technicznego, ale i szeroko pojmowana informacja wokół całej grupy powiązanych produktów.

przykład: zawsze był dział o słuchawkach, o muzyce

teraz doszły działy innych producentów,ktore sprzedaje polski dystrybutor irivera i świat się nie zawalił.

 

powiem więcej: była ankieta - więc nie robiono tu niczego na siłe.

 

ja jestem bardzo zadowolony z obecnego kierunku zmian. są one po prostu trafne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę dyskusja się rozwinęła ;-)

PS. Do kogoś tam wyżej. Ja także jestem "dinozaurem" i nie narzekam na rozwój B)

 

[...] Można tam pisać, co niektórym nie podoba się, że można tam pisać.

Typowy problem typowych polaczków: w zime za zimno a w lato za gorąco [...]

Sprawę trzeba wypośrodkować, skrajne rozwiązania odrzucić - powstaje pewnego rodzaju kompromis.

Oczywiście najgłośniej płaczą osoby, których żaden kompromis nie interesuje - ale ma to taką zaletę, że łatwo ich zidentyfikować i traktować z przymrużeniem oka po prostu.

[...] dla każdego coś cennego.

prawda zawsze jest pośrodku a wszystko jest do tego bardzo względne :) [...]

czasami wzajemne korelacje są trudne do uchwycenia :)

Forum przybralo nowy ksztalt, bo takie jest jak widac zapotrzebowanie.

Bez paniki i bez populizmu, a wszystko bedzie git :)

krecik i Goa, że też macie czas pisać o rzeczach oczywistych :P

 

Pozdrawiam.

pm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krecik i Goa, że też macie czas pisać o rzeczach oczywistych :P

mam jakieś przeczucie, że te oczywiste rzeczy dalej wzbudzają niezdrowe emocje.

chciałbym się tutaj mylić :)

 

bo też uważam, że pewne rzeczy, poza tym, że są oczywiste - wydają się być nieuniknione.

przecież to nie zakład karny by się izolować i zamykać przed czym tylko się da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ech ... kiedys bylo tu troche zasztywno i pamietam jak kret i goa zostali zbesztani za maly oftop ... wtedy bylem z nimi bo takie male pogadanie o niczym raz na jakis czas jest pozytywne ... jednak nie wiedzialem ze to sie rozrosnie to takich rozmiarow ... forum powiekszylo sie conajmniej ze 3 razy ... przybylo uzytkownikow ... wszystko fajnie ciesze sie ... ale cennych informacji ze swiata sprzetu przenosnego i nie tylko nie przybylo zawiele ... caly czas albo powtarzajace sie tematy (najlepsze sa typu "ktore sluchawki wybrac px100, px200, koss portapro, koss sportapro") albo kolejny off ... i przez to robi sie ten syf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bommbel, zwróć również uwage, że sprzętu, o jakim jest forum, również nie przybywa zbyt wiele więc nie ma nowości o których można by porozmawiać. Rzeczywiście wiele tematów się powtarza...

 

Jedyne wyjście z sytuacji*... (nie bijcie mnie) ...likwidacja forum :D

 

 

*wcale nie uważam jej za nieporządaną ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piszesz, że się cieszysz .... no to ja się przyłączam.

 

jak widziałem niektórych autorów tematów dość skutecznie odsyłasz, gdzie należy - i bardzo słusznie.

wiem, że to prawdziwa frajda odpowiadać na pytania czym się różni 799 od 899 a słuchaki otwarte od zamkniętych.

pociesz się, że tak jest z ludźmi. wolą zapytać niż przeczytać. czasami jest to słuszne bo słowo pisane się deaktualizuje - ale najczęściej wynikają takowe pytania z wygodnictwa /lenistwa/.

 

czy zastanawiałeś się kiedyś, co by było, gdyby wszyscy się dobrze uczyli, nikt by nie oszukiwał, nie kradł, każdy pisał na temat i nie robił błędów ort, nikt by nie przeklinał , robił siusiu na dobranoc, grzecznie wstawał ???

 

ja sobie Bommbel tego nie wyobrażam - jak męczą cię wspomnienia to znaczy, że się starzejesz.... ale spoczko bo nie ty jeden :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie jest WIECEJ i LEPIEJ. Dodatkowo trafiaja dyskusje, na temat polityki i strategi, uwazam je za istotne, zwlaszcza, ze widac w nich ze glos zabieraja kompetentne osoboy. Kiedys praktycznie tego nie bylo. :)

To nie jest forum polityczne tylko o playerach.. a o hyde park kiedys walczylismy aby to było miejsce jeśli ktoś ma jakiś problem z innej beczki a nie po to aby gadać o dupie maryny.

Proponuje pewne zmiany:

-to co napisał the madcub, odłączyć hyde park od liczników i utrzymywanie innyc działów w porządku (skoro nie chodzi wam o nabijanie postów to nie powinno być z tym problemu)

-i wykluczenie hyde park w wyszukiwarce, ułatwi to wyszukianie komuś niezarejestrowanemu, a po za tym nie sądze aby ktoś przypadkowy szukał na naszym forum sposobów na kaca albo sprośnych kawałów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest forum polityczne tylko o playerach.. a o hyde park kiedys walczylismy aby to było miejsce jeśli ktoś ma jakiś problem z innej beczki a nie po to aby gadać o dupie maryny.

 

Jak slusznie zauwazyl Skret, nie ma na tyle duzo nowsci w sprzecie, zeby te tematy bujnie sie rozwijaly.

ReGie smutne jest to ze nie dostrzegasz znaczenia, rozmow na temat polityki firm produkujacych playery mp3, ukazauja one nowe tendencje na rynku, zawieraja wiele istotnych informacji dla potencjalnych jak i obecnych posiadaczy (np. zaprzestanie ydawania Fw. do konkretnego modelu itd.)

 

-to co napisał the madcub, odłączyć hyde park od liczników i utrzymywanie innyc działów w porządku (skoro nie chodzi wam o nabijanie postów to nie powinno być z tym problemu)

 

Oczywiscie, ze nie ma zadnego problemu! :) Pogodzcie sie w koncu z faktem ze sami sobie wytworzyliscie iluzje nabijania postow, jak juz wspominalem z barku racjonalnych argumentow. Dla mnie ok, przynajmniej jest zabawny ten postulat :)

 

na naszym forum sposobów na kaca albo sprośnych kawałów...

 

ehhh, jak z dziecmi, dalej nic nie rozumieja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale cennych informacji ze swiata sprzetu przenosnego i nie tylko nie przybylo zawiele

 

Bommbel - no akurat wydawało mi się, że sprzedajemy Wam tu w duecie całkiem spora ilość informacji, do których dostęp czasem jest co najwyżej na korenaskich stronach lub "forach marki". A czasem jednak sprzedajemy informacje o których jednak jeszcze się mówi tylko po cichu. Choć ja patrzę na to z mojej perspektywy - i niech mnie ktoś naprostuje jak się mylę - bo ja skromny nigdy nie byłem.

 

ps. Podział HP i Dziury dalej uważam, za nietrafiony. Przy takim profilu forum ciężko uniknąć OT a HP nic nie daje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na naszym forum sposobów na kaca albo sprośnych kawałów...

 

ehhh, jak z dziecmi, dalej nic nie rozumieja :)

To ty jesteś dzieckiem które nie potrafi zrozumieć że było to forum o określonej tematyce o które dbaliśmy i staraliśmy sie żeby było przyzwoite. A teraz się na nie wdarliście, poustalaliście nowe zasady i jeszcze staracie się nas z tąd wykolegować, nie okazując zadnego szacunku. Uważacie nas za dinozaury które nie potrafią zrozumieć ideologii postępu...

Podoba mi się to że się forum rozrosło, żę doszły inne playery, ale nie podoba mi się przedzieranie przez wszystkie offtopy i jeśli nie da się tego uniknąć to chciałbym aby to było uporządkowane i pilnowane...

 

 

KSY w żaden sposób nie odpowiedziałeś na moje propozycje..

Bommbel, zwróć również uwage, że sprzętu, o jakim jest forum, również nie przybywa zbyt wiele więc nie ma nowości o których można by porozmawiać. Rzeczywiście wiele tematów się powtarza...

to że nie ma nowych tematów nie oznacza że trzeba tworzyć byle jakie na siłe... moim zdaniem jest to pretekst aby nabijać cyferki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy zastanawiałeś się kiedyś, co by było, gdyby wszyscy się dobrze uczyli, nikt by nie oszukiwał, nie kradł, każdy pisał na temat i nie robił błędów ort, nikt by nie przeklinał , robił siusiu na dobranoc, grzecznie wstawał ???

hmn ... orlem nie jestem ... zebym se super uczyl to tez nie powiem ... a i nawet jestem perfidnym leniem jakich malo ... a bledow ort robie cala mase (bo mam dyzleksje (ale to zadna wymowka))

 

 

a co do tego co napisal ksy ... nie no fajnie ... pierwszy mod ktory cos robi :) (wybacz okropnick ;) ) ... twoje tematy sa niczego sobie ... tu jakies info ze swiata irivera albo iaudio ... ja tam do nich nic nie mam ... ale jeden mod to chyba troche zamalo zeby zapanowac nad niemal 1300 uzytkownikow ... wszedzie te offy i glupoty jakies

oczywiscie nikomu procz nas ... starych uzytkownikow to nie przeszkadza ... bo przeciez to forum o dupie maryny a nie o sprzecie grajacym :) ... jak tak dalej pojdzie to za kilka lat a nawet miesiecy kiedy wejdzie tu jakis swierzy uzytkownik to zamiast dowiedziec sie czegos konkretnego przeczyta sobie porcje najnowszych dowcipow albo pozna sposob na pozbycie sie kaca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bommbel - ty po prostu tęsknisz za uczelnią.

Twoje wypowiedzi o lenistwie mają głęboki ukryty sens. Lenistwo jest motorem wynalazków i siłą napędową naszej techniki.

Tak więc przyjdzie świerza osoba, przeczyta to wszystko i w zależności od posiadanej ilości neuronów pod czaszką przetworzy sobie potrzebne informacje.

 

Co jak co ale Ty Bommbel, jako człowiek poszerzający swoje horyzonty myślowe, powinieneś docenić fakt uniwersalności forum i jego fenomenu intelektualnego.

Zobacz FAQ i zorientujesz się, że nie jest ono w całości o playerach. Jak przeanalizujesz pytania i odpowiedzi to zrozumiesz z ilu dziedziń wiedzy są tam poruszone kwestie.

 

Ograniczenie się tylko do playerków na forum o playerkach jest wbiciem sobie gwoździa do trumny.

Bo pisząc tylko o playerkach nie dasz rady nawet wrzucić plików do niego. bo zaczyna się problem usb, kompresji, tagowania, resamplingu, problemy z software do playera.

Kwestia blisko związana z ładowaniem akumulatorów to też nie tutaj - odsyłaj najlepiej do centry poznań.

lub na stronę o akumulatorkach, gdzie klient przeczyta, że konkretna oferta konkretnego sklepu jest najlepsza.

Takie forum najeden temat przyciągnie osoby zainteresowane jednym tematem. I to przyciągnie na jeden raz, znikną jak zobaczą ile to ciekawych rzeczy można się nauczyć :)

Bommbel - świat jest skomplikowany, nadmierne jego uproszczanie prowadzi do wypaczeń a nie do opisu faktów.

Warto spojrzeć na konkretne zagadnienie oczami drugiej osoby.

Jak będzie dużo - jest z czego wybierać. Jak jest bardzo mało - to nie ma z czego odrzucać.

Spójrz na to z takiej strony. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności