Skocz do zawartości

Grundig Mpixx 2001


Gość Malme

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. mam do kupienia ten oto Grundig MPIxx 2001 za niecałe 200zł.

 

Mam kilka pytań odnośnie tego sprzętu?? Czy za tą cenę opłaca się go kupić?? jaka jaest jakos radia i dźwięku,

 

Moim podstawowym pytaniem jest czy sie go opłaca kupić. Jak ktos go ma to z przyjemnościa posłucham wn iosków z jego użytkowania.

 

Z góry wielkie dzieki.!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. mam do kupienia ten oto Grundig MPIxx 2001 za niecałe 200zł.

 

Mam kilka pytań odnośnie tego sprzętu?? Czy za tą cenę opłaca się go kupić?? jaka jest jakość radia i dźwięku,

 

Moim podstawowym pytaniem jest czy sie go opłaca kupić. Jak ktoś go ma to z przyjemnością posłucham wniosków z jego użytkowania.

 

Z góry wielkie dzieki.!!!!

 

Chyba nikt z forum nie miał tego playera w ręku.

 

Poprzednie odtwarzacze Grundig prezentowały słabą jakość. Nie sądzę, żeby tym razem było inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wracajac do sansa express ... chyba dawno nikogo na skapcu niebylo bo w sklepach internetowych taniej niz na allegodrogoihooyowo.pl

juz za 180zł mozna kupic http://www.imperium.net.pl/x-p-12364.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra zamówiłem na allegro za 280 zyla iRiver t10 orange 1 gb. Jakie są fajne funkcje w nich????

Tylko nie wiem w sumie czy on jest z radiem :(((( Bo w niektórych sklepach internetowych widze że jest a w innych nie ma.

W waszych iriverach t10 jest radio???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności