Introverder

Przerabianie kabli

Recommended Posts

Po prostu uznałem, że nie dopuszczasz, że może być inaczej, co mnie zirytowało, bo wiele osób mówi coś bez pokrycia, a nawet nie słuchali czegoś, a jestem pewny, że gdyby wzięli parę kabli z porządnym sprzętem i siedli, to by złapali się za głowę jakie są różnicę (...). I taki ośli upór mnie irytuje.. Dodatkowo pewnych uwag nie chce mi się nawet komentować..

Tak jakby to było jeszcze w moim interesie wydawać więcej na kable - parę setek na jeden np. jakby taki kabel brzmiał tak samo jak każdy inny - pierwszy tani z brzegu powiedzmy.. Bo jakieś znaczenie miałoby mi robić, że to kabel, na którym wydałem sporo pieniędzy.. poza takim, że byłoby mi niewątpliwie lżej w portfelu (...) i że z bólem serca bym się rozstawał z gotówką zastanawiając się, że może jednak wydałbym na coś innego ;) .

Dla mnie każdy kabel USB właściwie co słuchałem brzmiał inaczej - po prostu.. Czasem kompletnie dla mnie rozbijał porządek sceny i się nie dało tego słuchać. Słaby kabel ze swojej praktyki widzę, że dla mnie nie da się tego słuchać, a mając porównanie z poprawnie formułowaną sceną to widzę że raz jest dobrze, a raz nie - na tym drugim kablu.

Plany też na słabszym kablu - wszystko jest jakby jedną ścianą np. a nie jako oddzielne np... I wtedy to dla mnie nie jest muzyka (...). To piszę dla różnych osób, które uważają, że nie ma różnicy, ale jak się posłucha i porówna, to słyszy się gdzie co jak jest podane..

Zwykle nie chce mi się podejmować tego tematu - zwł. wpływu kabli cyfrowych, które słuchałem.., bo zawsze jest grupa osób, która będzie się trzymać swojego zdania dla zasady.

W ogóle już powinienem może nie ufać słuchowi, skoro ciągle by mnie okłamywał :P;) . Słuchałem nie raz i nie dwa różne kable i coś tam wierzę, że jeszcze przynajmniej potrafię ocenić, że coś gra inaczej, że już coś tam słyszałem.. I nie chce mi się upierać, że jakiś kabel gra lepiej, bo to może względne - choć mam swoje zdanie i powiem co wg mnie gra lepiej.. - ale  to że są różnice jest dla mnie doskonale słyszalne..

Edytowane przez Introverder

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta