Skocz do zawartości
  • 0

Sluchawki dokanalowe, sportowe do 70 zl


LittlePaulie

Pytanie

Witam,

 

Zastanawiam sie nad zakupem sluchawek wylacznie do uprawiania sportu. Chcialbym przeznaczyc na ten cel do 70 zl, a najlepiej jeszcze mniej, jesli to tylko mozliwe, bo maja to byc sluchawki, ktore jak sie zniszcza, to nie bedzie mi ich szkoda.

 

Domyslam sie, ze nie beda one w stanie spelnic wszystkich wymagan, ale chcialbym zeby:

- byly to sluchawki dokanalowe, koniecznie z mozliwoscia zalozenia kabla za ucho, lub czyms innym np. pałąkiem, ktory bedzie powodowal, ze sluchawki nie beda wypadac (nic mnie bardziej nie denerwuje niz wypadajace z uszu sluchawki)

- jesli w tej cenie jest to w ogole osiagalne, to plusem bedzie, jesli beda one bezprzewodowe (bluetooth) - jesli nie da rady, to trudno

- chcialbym, zeby graly troche cieplej - do codziennego uzytku posiadam VSonic GR07 BE, ktore sa doskonale do sluchania w domu/pracy, ale do sportu wolalbym cos zblizonego bardziej do Shure SE215 (wiem, ze ta cene jakosc dzwieku bedzie o wiele gorsza)

 

Muzyki slucham z telefonu OnePlus One (z wlaczonym Viper4Android). Glownie to muzyka ciezsza (wszelakie odmiany metalu), ale i czasem jakas elektroniczna sie zdarzy.

 

Za wszelkie porady dziekuje!

Edytowane przez LittlePaulie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Poszukaj na ali  W1Pro i kabelek do nich BT. Słuchawki dostaniesz za ok. 7 $ więc na kabelek zostanie ok 13$ powinno wystarczyć. W1Pro bardzo wygodne, leżą w uchu super i są tanie, a przy tym grają całkiem nieźle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Poszukaj na ali  W1Pro i kabelek do nich BT. Słuchawki dostaniesz za ok. 7 $ więc na kabelek zostanie ok 13$ powinno wystarczyć. W1Pro bardzo wygodne, leżą w uchu super i są tanie, a przy tym grają całkiem nieźle
Zgadzam się przedmówcą, jednak nie nazwałbym ich ciepłymi.

Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zdecydowanie polecam Mgcool wawe. Zmieszczą się w tym przedziale cenowym. Spełniają twoje wymagania techniczne. Olbrzymim plusem jest jakość dźwięku. Ja byłem zdumiony. Mam też słuchawki za 600zł. Kupiłem je z podejściem-cena=jakość,wyszło różnie to bywa.(może nie mam uszów audiofila) Jedyny mankament, 4h na jednym naładowaniu.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności