Skocz do zawartości
  • 0

Nauszne, do 150 zł do starego Sansa Fuze


Rook

Pytanie

Witam,

 

Przeprosiłem się z moim playerkiem Sansa Fuze (jeszcze ten z kółkiem) i potrzebuję nowych słuchawek.  Oprócz tego muzyka może polecieć z Samsunga S4. Do tej pory używałem Philipsów SHS8200 (neckbandy), ale to połączenie nie było zadowalające. Słuchawki umarły, więc szukam czegoś nowego. W SHS brakowało mi konkretnego basu, perkusja brzmiała jak tektura i ogólnie wszystko się rozlewało i było mało selektywne. Podejrzewam, że to zasługa otwartej konstrukcji, także może dla odmiany spróbuję zamkniętych słuchawek (a może półotwarte? ). Choć w domu mam duże, otwarte Senki HD555 i tu jest zupełnie inaczej. Słuchawki mają być typowo na ulicę, do autobusu itp... 

 

Słucham różnej muzyki od szybkiego i ciężkiego metalu, przez różne lżejsze odmiany typu doom, metal cory, ale też i trip-hop, elektronika... W playerze przewija się multum gatunków. 

 

Zastanawiałem się nad AKG k518dj - zamknięte, dość małe i ładne, ale na forum doczytałem, że nie zgrywają się one z Sandiskami. Ciekawie wyglądają też AKG y30, ale są półotwarte i nie ccę powtórki z tego co było z philpsami. Rezenzji też nie ma za bardzo. Nie chcę też pełnych nauszników, jakoś nie mogę się przekonać do chodzenia w wielkich słuchawkach po ulicy. Dokanałówki z kolei dość szybko mnie męczą. Polećcie coś sensownego, czym można się zainteresować. Za wszelkie propozycje typu : idź i sobie w sklepie posłuchaj podziękuję, bo u mnie w mieście, raczej nie ma gdzie tego zrobić ;)

Edytowane przez Rook
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Z zamkniętych portable to
Filipsy 5605, bardziej basowe Klipsch Image One albo senki px200ii.

Wytapczane na tapczanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie ten budżet ;) a już na pewno nie Klipsch, mimo mojej sympatii do tej firmy, zdecydowanie dla mnie za drogie.

 

jedynie Philipsy 5605 w miarę finansowo wglądają ;) Jak w tytule, szukam czegoś najlepiej do 150. Choć 200 zł mogę wydać, jeśli naprawdę warto. 

Edytowane przez Rook
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności