Skocz do zawartości

Rozpoznanie Sennheiser HD598


95szoks95

Rekomendowane odpowiedzi

Witam panowie i panie! Ostatnio złapała mnie faza na HD598, wg. mnie przetworniki rewelacyjne, delikatnie podkoloryzowane niektóre pasma, budowa otwarta. Zależy mi bardziej na słuchawkach dla fan'u i ciekawej muzykalności, ponieważ na surowe odsłuchy mam inny model. Przechodząc do meritum, znalazłem aukcję a nawet dwie z tymi modelami (używki), obydwie z lombardów. Jedna została już usunięta przez pracowników allegro (nie mam pojęcia dlaczego), a z drugiej postanowiłem skorzystać dokonując zakupu. Zanim przeleję pieniądze chciałbym wiedzieć jak mogę sprawdzić ich oryginalność, czy tylko poprzez "legendarny" magnes od kartonika? Wiem, że te słuchawki są produkowane kilka dobrych lat, więc opakowanie mogło się zmienić i producent mógł zrezygnować z tego "detalu"/pomysłu... Czy ktoś coś wie na ten temat? Jakieś rady? http://allegro.pl/show_item.php?item=5840471958

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia zrobione kalkulatorem.Celowo?

Pady przyszyła jakaś babcia na kolanie.(a może to wina zdjęcia?)

I jeszcze ten milion zadowolonych klientów.

Stary,dołóż gotówki i śpij spokojnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co ja sądzę,napisałem powyżej.

W mp3 store masz nowe za 100zł więcej.

Pójdziesz,posłuchasz,obejrzysz,może jeszcze coś z ceny urwiesz?

Dla mnie wybór jest oczywisty,ale to Twoja forsa.

Zrobisz jak zechcesz. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam spory budzet na słuchawki, ale jak to każdy biedny Polak też oszczędzam, w tym kraju liczy się każda złotówka, tylko elity nie liczą pieniędzy :) A co powiesz mi o tym? http://allegro.pl/sluchawki-sennheiser-hd-598-i5847317916.html

 

To podróbki, co widać na pierwszy rzut oka. Odpuść sobie zakupy z lombardów, to najgorsze z możliwych źródeł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Soundman1200

Mam spory budzet na słuchawki, ale jak to każdy biedny Polak też oszczędzam, w tym kraju liczy się każda złotówka, tylko elity nie liczą pieniędzy :) A co powiesz mi o tym? http://allegro.pl/sluchawki-sennheiser-hd-598-i5847317916.html

Jak posiadasz już HD600 to nie widzę sensu kupować HD598, miałem je, do HD600 sporo im brakuje.

Lepiej zmienić kabel i pady w HD600 , będzie to sensowniejszy krok .

Dodatkowo jakiś lampowy ,niedrogi wzmacniacz i bajka będzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HD600 grają inaczej od HD598 (oczywiście pod konkretnym sprzętem), miałem możliwość odsłuchu obydwu n Astell&Kern AK Junior, wiem że to zupełnie inne półki cenowe ale urzekło mnie to "coś" w HD598 :)

Edytowane przez 95szoks95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Rozpoznanie HD598 zaczynamy od pudełka. Musi mieć klapkę na magnes. Blister w który zapakowane są słuchawki musi mieć miejsce na przejściówkę "małego" na "dużego" jack`a. Podrobione słuchawki są tragicznej jakości, mają niewykończone krawędzie po formie wtryskowej. Pady są jaśniejszego koloru , bardziej zaokrąglone i nierówno przylegają do muszli. W "podróbach" ozdobne plastiki na bokach pałąka są brązowe, w oryginalnych słuchawkach plastyki mają fakturę przypominającą drewno. W oryginalnych słuchawkach pałąk jest wykończony materiałem skóropodobnym, podrabiane słuchawki mają plastykowy pałąk a poducha pod pałąkiem jest wklejona niedbale z widocznymi śladami kleju. Oryginalne Sennheiser`y wykończone są bardzo starannie i jakiekolwiek niedoskonałości w wykonaniu (zadry, ostre krawędzie, źle spasowane elementy) świadczą że mamy do czynienia z podróbką. Aktualnie na OLX`ie jest kilka podrobionych słuchawek.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności