Skocz do zawartości

Czy odtwarzacz do 500zł zagra lepiej niż iPhone 6?


Rekomendowane odpowiedzi

Słuchałem jakiś czas temu. Gra vka. Dac bardzo fajny ale AMP już słabsza strona jest. Scena nie za duża. Z tym denonem to już jest kanapa nie kanapka. Nosić tylko w załączonym etui przy pasku. Cena z komisu fajna bo za tą rynkowa średni wybór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchałem moze ze 30 minut. Przy cenie sklepowej dxy bezapelacyjnie góra. Jeżeli potrzebujesz dużo mocy, męczy cie dynamika stokowego iPhone i lubisz mega kanapki to jest ok. Szału nie ma bo wzmacniacz nie domaga. Słuchałem na w4r których już nie mam a z którymi dxow nie o słuchałem więc się nie wypowiem co do pytania nr 2. Dx90 to znacznie lepsza scena i holo bo już z uh6 było czuć różnice na niekorzyść denona. Na miasto totalnie nie polecam. Jakość wykonania też słaba jak na cenę. Pomimo że w innym wątku pisze o IP jako równym z dx50 grajka to tylko w parze z iema'mi i na miasto. W domowym zaciszu dx90 go sromotnie miażdży. Podsumowując nie kupiłem denona a właśnie dx90 dwa tygodnie później.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo względem IP będzie wow przez dynamikę /vke ale minusy które wymieniłem dla mnie były za duże a byłem w miarę zdecydowany bo założyłem sobie kombo ip6 64gb plus jakiś dac/AMP. Ale w praniu wyszło że ponownie kanapka z telefonem to średnio wygodne. Przebitki z GSM. Plumkania SMS czy massengera. Ostatnim minusem był flac plus ios. Konwertowanie wszystkiego totalnie bez sensu dla jednego urządzenia. Sq plus ui zdecydowanie na plus dla dapow. Aaa bateria mocno leci jednak i może być zonk na koniec dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam FLACI w i-urządzeniach z Wimpa :) mam taczki i ipady, no i chcę w trybie fixed właczyć np. t4 z da-10 pod stacjonarny tor :)

I jak wrażenia? Dac dotarł? Skrobnij coś jestem ciekaw bardzo.

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod chromebook acer 13 dac nie działa, ale to wina chromebooka, w trybie fixed jako źródło do wzmaka słuchawkowego - nie podoba mi się. W trybie i-urzadzenie - IMHO - wybitnie, o wiele,wiele lepiej niż e18 czy Ican ifi nano z łączowkami szlachetnymi 7n FAW lub Audeos. Pędził dt880 250 ohm. Gra jak niezły tor stacjonarny. Takie mam skojarzenia, bo w.w. wzmaki portable , notabene bardzo dobre w swojej cenie, grają przy nim jak popierdułki. Rymcymcym pisał, ze petarda w trybie i-urzadzenie i nie przesadził. Nie mam odniesienia do niczego innego, tylko w.w. Chciałbym recke strzelić, ale nie wiem, czy w weekend dam radę... Raczej nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności