Skocz do zawartości
  • 0

Dylemat przy zakupie słuchawek. AKG K514 mkII vs Takstar TS-671


stepien26

Pytanie

Witam, jako, że moje sennheisery 201 połamały się zatem szukam czegoś nowego. Nie jestem żadnym audiofilem, jednak chciałbym kupić coś dobrego w budżecie zamykającym się w kwocie 200 zł.

 

Czytałem trochę opinii w internecie i zastanawiam się który model słuchawek wymienionych w temacie lepiej zakupić waszym zdaniem.

 

Słuchawek będę używał do słuchania muzyki na laptopie, używania podczas oglądania filmów - tutaj słuchawki głównie będą pod wieże podpinane, oraz używania ich razem z tabletem i telefonem.

 

Bardzo dziękuję za każdą opinie.

Pozdrawiam

 

Edit: przy sennheiserach po dłuższym czasie strasznie nie komfortowo sie ich używało. Dlatego też patrzyłem aby wybrać słuchawki w których będę mógł cały film przesiedzieć bez tzw ciepłych zestresowanych uszu :)

Edytowane przez stepien26
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Jakiś rok temu kupiłem synowi K514. Chciał je do komputera: gry słuchanie muzyki z mp3 telefonu itp. itd.

Ja używam Sennheiser Hd580 i HD 600.

W tym porównaniu te K514 to przepaść i tragedia.

Może kup sobie dokanałówki w rodzaju NuForce:

http://forum.mp3store.pl/topic/75246-nuforce-ne-700x-

albo:

http://forum.pclab.pl/topic/688582-aJAYS-Three-czy-NuForce-NE700X/

Słuchawki za 200zł to szkoda kasy.

Wydaj 200-300 zł na dokanałówki, do tego dopasuj pianki:

http://sonusmobile.pl/pol_m_Pianki-Comply-111.html

Do końca życia Ci posłużą, a tani badziew za 200zł to pieniądze wyrzucone w błoto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Mam AKG K514 MKII (a także K512MKII) i Takstary Pro80. Takstary nieporównywalnie lepsze, tak więc zakładam, że z TS 671 będzie podobnie. AKG nie są złe, ale z dziurki w wieży, laptopie i telefonie raczej dobrze nie będą grały, Takstary zresztą też nie pokażą całych swoich możliwości. AKG za to są bardzo wygodne. Swoją drogą, jeśli już AKG, to sugerowałbym raczej zainwestować w K512MKII, w porównaniu do 514 różnica w dźwięku niewielka, za to lepiej będą izolowały od otoczenia.

 

Jeśli nie zraża cię krótki kabel, to do 200 zł, warto zwrócić uwagę na Kosz Porta Pro. Na pewno doskonale sprawdzą się ze smartfonem i tabletem.

 

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Patato
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności