Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Nauszne do 250zł


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Tak jak w temacie. Jakie sluchawki nauszne do 250 zł polecacie ? Teraz moje wymagania. Sluchawki muszą dobrze izolować dźwięk, wyciszać otoczenie używać ich będę na iPodzie touch 4g. Słucham: najwiecej hip-hopu , trochę mniej rocka i jeszcze mniej różnego rodzaju electro , house, dubstep itp. więc trochę basu by się przydało. Bedą używane głownie na dworze, w mieście. Wpadły mi w oko sluchawki Superlux hd661. Nadadzą się ? Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O electrach nawet nie mysl. Wygladaja ladnie na zdjeciach ale imo to sa 2 wielkie czarne pudelka od jogurtów.. Sa brzydkie- grać pewnie nie graja. Jak zalezy na wygladzie- akg k450. Sa sliczne ale graja specyficznie. Ostatnio byl szum wokol ich- poszukaj

 

Imo 661 wygladaja okropnie w stosunku do 518- o gustach sie nie dyskutuje

Edytowane przez Rekkluse
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K450 - bardzo dobrze wykonane, ładne, odpinany kabel. Dźwięk - do elektroniki, rapu, disco, techno - jak znalazł. Brzmienie z wysuniętym zakresem 125-250khz (podnieś sobie na dowolnym equalizerze w kompie suwaki, to usłyszysz jak one brzmią) - to dyskwalifikuje je w muzyce rockowej, bo wszystko się zlewa w jedną masę, konstrukcja zamknięta to potęguje. Jednak w nowoczesnej muzyce, gdzie jest dużo basu i dużo góry, takiej przesterowanej i hałaśliwej, sprawdzą się.

 

Ten szum to chyba ja robiłem, bo nie wierzyłem że słuchawki za 250zł (polecane w całym Internecie), mogą się nie nadawać do słuchania normalnej muzyki. A jednak.

Edytowane przez betowen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzmienie z wysuniętym zakresem 125-250khz (podnieś sobie na dowolnym equalizerze w kompie suwaki, to usłyszysz jak one brzmią)

 

nie spotkałem się na equalizerze z takimi częstotliwościami, a nawet jakby je podniósł, to różnicy raczej by nie usłyszał :)

Edytowane przez ditko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

posluchaj sobie sony zx600 - dokladnie ich nie pamietam, ale przy krotkim odsluchu wywarly na mnie pozytywne wrazenie jak za ta cene (lepsze niz k450 jesli chodzi o rock i ciezsze granie)

Edytowane przez grubbby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HD661 grają bardzo fajnie - jasno, żywo, agresywnie, do rocka bardzo dobre - co prawda do dla mnie góra jest zbyt ostra, ale podobno po wygrzaniu to się trochę wygładza. Jedyny mankament to wygoda - mocno przyciskają w głowę (to podobno można trochę poprawić delikatnie rozginając), przez co też szybko sięuszy mogą zagrzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na AKG K450 słuchałem klasycznej elektroniki. Brzmienie ok. EQ trzeba ustawić odpowiednio i jest ok. Ja dodawałem sopranów i obniżałem basy. Jest tu temat na forum ( o AKG Q460) gdzie są sposoby ustawienia EQ dla K450.

@betowen strasznie hejtuje ;) K450. Chyba mu nie podeszły...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzmienie z wysuniętym zakresem 125-250khz (podnieś sobie na dowolnym equalizerze w kompie suwaki, to usłyszysz jak one brzmią)

 

nie spotkałem się na equalizerze z takimi częstotliwościami, a nawet jakby je podniósł, to różnicy raczej by nie usłyszał :)

Właściwie nie wiem, czemu przyznałem Ci rację z khz, przecież dobrze napisałem, że hz. :)

Też jestem ciekawy tych Superluxów, chyba muszę posłuchać. K450 odwiodły mnie od słuchawek zamkniętych, brzmią bardzo źle i zasysają mi uszy. Bardzo dziwne uczucie, jakby coś się działo z bębenkami. Może nie mogę nosić zamkniętych słuchawek? Druga sprawa to rozmiary HD661 - to już absolutne maksimum, większych na miasto bym nie założył. A nawet nie wiem, czy te bym mógł nosić.

 

Edit: I jakie wrażenia?

Co do mojego hejtowania - to są słuchawki za 250zł, a choćbyś nie wiem, co zrobił, nie zagrają na miarę swojej ceny.

Edytowane przez betowen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beyery dtx 501są zamknięte. Zalóż je. Lekkie i nieduszące w uszy.

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności