Skocz do zawartości

Mpower T30


Gość Algeroth

Rekomendowane odpowiedzi

Najpierw co nieco o T30 - otoz ja nie poszedlem na ryzykowne allegro. Czytalem tam komentarze i stwierdzilem ze zawsze tam moze sie trafic cos nie tak. Więc Zdecydowalem sie na inne rozwiazanie - kupilem ten player w nieco bardziej renomowanym sklepie internetowym. Przyszedl w mniej niz 24 godziny od zamowienia - bylem lekko zszokowany tym tempem, oczywiscie na +. otrzymałem zamowiony przeze mnie model wraz z wszystkimi załączonymi akcesoriami, tak więc przesyłka była kompletna. Po włączeniu również miłe zaskoczenie, oprócz wypunktowanych w sklepie internetowym funkcji T30 posiada rowniez jakies male, proste gierki :) Ponadto sklep pisałże radio należy traktować bardziej jako dodatek ponieważ zakres Europejski (są dwa - Japoński i Europejski) może nie być zbyt zadawalający, otóż ja odbieram radio bez problemu i po 1 autowyszukiwaniu mam około 15 różnych stacji :) I to bardzo dobrze i czysto odbierających (mieszkam w Gdyni - więc może dlatego, nie wiem jak będzie w mniejszych miastach/wsiach). Odtwarzacz muzyki również chodzi bez zarzutu. Brzmienie jest bardzo dobre - ustawienia equalizer'a również rozsądne i satysfakcjonujące. Mam jedną zasadę jeśli chodzi o sprzęt przenośny audio, nie korzystam nigdy z dołączonych słuchawek - bo przeważnie to badziewie jakie mozna kupic w kiosku. Tutaj tez nie zrobilem wyjatku i nawet ich nie podłączyłem. Zawsze używam słuchawek SONY model MDR-E828. Wierzcie mi lub nie ale przeważnie różnica pomiedzy nimi a załączonymi słuchawkami jest jak niebo a ziemia. Pliki tekstowe, przegladarka zdjec, odtwarzacz video - wszystko bez zarzutu. Generalnie po sprawdzeniu gruntownym nie wykryłem żadnej nie działającej funkcji. Jedynym mankamentem jaki moze rzucac sie w oczy to brak polskich czcionek (moze kiedys sprostuje to firmware). Aczkolwiek można spobie przełączyc na jezyk angielski i wszystko bedzie wygladalo ok. Najwiekszym atutem T30 jest chyba jego wyświetalacz (typu OLED, 1,8"), na ktorym z przyjemnością obejrzeć można filmy czy teledyski wyświetlane w ponad 250 tyś. kolorow. Moją uwagę przyciągnęła również prędkość z jaką odtwarzacz zapisuje dane do swojej pamięci flash. Dzięki temu przegrywanie z PC jest naprawde wygodne i szybkie. Nie miałem (jeszcze) wystarczająco czasu na rozejrzenie się za firmware w internecie, więc jesli ktoś zna jakąś stronkę to proszę o link. Podsumowując - jestem z odtwarzacza bardzo zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności