Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Sluchawki dokanałowe na treningi 200zł


Rekomendowane odpowiedzi

cześć

szukam słuchawek dokanałowych, mają mi służyć głównie do słuchania muzyki na treningach (siłownia, bieganie), więc ważne, żeby były wygodne i dosyć dobrze trzymały się w uchu. chcę, zęby grały fajnie i czystko, miały mocny bass, ale też fajne wysokie i średnie, żeby wszystko się jakoś ładnie odróżniało. fajnie by było, jakby izolowały dosyć dobrze,ale nie jest to wymóg. tego pałąka też nie muszą mieć, nie zależy mi na tym, a chyba nawet wolałbym, żeby dobrze trzymały się bez tego.

Słuchał będę muzyki na iRierze T10, ale tylko tymczasowo, będę raczej szukał czegoś innego, tego iRivera kupiłem dawno i ma niestety tylko 512mb.

Cena jaka mnie interesuje to około 200zł +/- kilka złotych.

Dawno temu wypadłem z tematu słuchawek i nie za bardzo teraz nawet wiem, od czego zacząć poszukiwania, na które firmy uwagę zwrócić, a których unikać



ok, trochę poszukałem i wydaje mi się, że do moich wymagań będa pasowały Sennheiser CX 680 Sports

http://pclab.pl/art42498-42.html

 

ktoś miał z nimi styczność?



ok, kupiłem ten senki

mogę z czystym sumieniem polecić

w uchu leżą na prawdę świetnie,praktycznie ich nie czuć, a jednocześnie ma się pewność, że nie wypadną, cokolwiek by się nie robiło

słucham obecnie na sgs2, dźwięk jest świetny, fajny, szybki bass, wysokie ładnie słychać, nie trzeszczą, średnie tony również ok, dosyć dobra separacja dźwięków, szczerze polecam

a no i bym zapomniał, wykonanie i dbałość o szczegóły na bardzo wysokim poziomie, jest nawet coś w stylu małej wykałaczki z metalowym drucikiem na końcu do wyjmowania filtrów ze słuchawki %)

jestem bardzo zadowolony, nie ma zupełnie nic, do czego mógłbym się przyczepić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności