Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Fiio E10 + CAL


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Postanowiłem kupić wzmacniacz słuchawkowy i słuchawki , z uwagi na to , że nie za bardzo się na tym znam nie wiem czy powyższe połączenie (Fiio E10 + CAL) jest dobrym pomysłem .DAC będzie podłączony pod laptopa ć .Co o tym myślicie ? Jakieś inne pomysł do 600 zł ? Słucham głównie rocka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to brzmienie CALi podłączonych pod SGS 2 bardzo mi się spodobało , i w sumie to jestem na nie zdecydowany .Gdyby, zdecydował się na CALe to Fiio E10 to byłby trafiony wybór ? Nie zrozumiałem o co chodzi z " diy ust dac " i nic konkretnego nie udało mi się wygoglować z tego zwrotu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już mówiłem brzmienie CALi podoba mi się , czy dobrze zrobię kupując do nich Fiio E10 ?

Jak ci się nie spieszy to poczekaj kilka dni w wtedy powiem ci jak grają CAL z maya u5 :) Ja zdecydowałem się na majkę ze względu na wyjścia pod głośniki Fiio E10 ma tylko na słuchawki tak gdzie doczytałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E10 ma line out, do którego można podpiąć głośniki.

Edytowane przez Zares
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taką nadzieję a jak mi się nie spodoba to już można zamawiać :) choć powiem szczerze że może się tak zdażyć że będę chciał posłuchać jak fiio wypada w tym zestawieniu i będzie trzeba sprzedać :) No ale nie wybiegajmy w przyszłość :) cały nowy rok przed nami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maya da duzą różnice w porównaniu z integrą na calach?

Grają bardzo głośno :)

Co do porównania z Fiio to jeszcze nie miałem okazji porównać :) A ciekaw jestem tych wspaniałych opinii o Fiio typu dźwięk jest bardzo dobrej jakości spójny , wyśmienicie zbalansowany itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Podepnę się pod temat.

Kupiłem wczoraj słuchawki CAL! i mam kartę Creative Xmod -> http://hexus.net/ce/news/audio-visual/6928-creative-claims-xmod-makes-mp3s-sound-better-cds/

Jakość dźwięku jest bardzo fajna, zwłaszcza na włączonym X-Fi Crystalizerze. Mam okazję kupić Fiio E10. W związku z tym pytanie - czy będzie odczuwalna jakaś ogromna różnica pomiędzy tymi urządzeniami ? Wiadomo że koszt e10 jest nie za mały więc chciałbym się upewnić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności