Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] [DOKANAŁOWE] Słuchawki do 300zł max


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Potrzebuje słuchawek dokanałowych do max 300zł do odtwarzacza iRiver s100. Słucham głównie rocku i metalu ale również jakiś dubstep oraz house czasem poleci :) Dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słucham również takiej muzyki jak Ty i moim wyborem na miasto są shure se 215. Zdecydowanie mogę je polecić. Mają nietypowy sposób zakładania znany "ze sceny". Bardzo dobrze tłumią, i jest poczucie odcięcia się od tego co nas otacza. Dodatkowo dołożone są pianki, które jeszcze podwyższają stopień słumienia- ja osobiście z nich nie korzystam. Kabel oraz wtyk jest wyjątkowo "pancerny" jak na słuchawki przenośne. Jest on również odpinany co w razie pogwarancyjnej naprawy było by bardzo pomocne.

Warto nadmienić,że moje były w serwisie z powodu przerywania prawej słuchawki ( przy złączu kabla ze słuchawką).

Nie miałem w uszach,ale Koledzy polecali jeszcze Brainwavz M2 jakiś czas temu.

Zapewne będziesz chciał poczekać na opinię kogoś z dłuższym stażem na odpowiedż :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć ,jestem tu nowy,wiec chwilke o mnie,muzyki słucham ok 8 godzin dziennie (w pracy) kazdej muzyki ,mam galaxy s3 oraz iphona4,ale teraz korzystam tylko z galaxy,kupilem zestaw słuchawkowy sony ericcson mw600 jutro ma byc juz u mnie w domu,wyczytalem ze sluchawki nie graja tragicznie ale lepiej zmienic na cos lepszego,interesuja mnie pchełki do 300zlotych,po tym co wyczytalem na forum moge sie okreslic jako laik dlatego prosze was o rade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na prawde nikt nie pomoze ?

 

a żeby wam panowie oszczędzić myślenia.. zadam pytanie. Czy iRiver s100 będzie dobrym źródłem dla SM e10 ? I czy te słuchawki jak za taką cenę itp. nadają się do rocku, metalu, czasem house ? to wszystko co chciałem wiedzieć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności