Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Słuchawki do 400zł dla iPod Classic 6G.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Szukam słuchawek do 400zł do źródła jakim jest iPod Classic 6G(właściwie dopiero zakupię).

 

Słucham głownie trance i elektronicznej(z wokalem), czasem pójdzie rock, nawet muzyka klasyczna.

 

Lubię mocny, głęboki bass, ale też lubię słyszeć górę, szczegóły i scenę, dlatego nie chciałbym by nachodził on na inne pasma.

Aktualnie nie robi mi różnicy czy będą do słuchawki dokanałowe czy nauszne - byle by były portable, tak, że będę mógł spokojnie ich używać w mieście i nie wyglądał zbyt śmiesznie :)

 

Do tej pory słucham muzyki z Fisher Audio Eterna v1 oraz CAL!(lecz te już zrobiły się dla mnie nudne - po pewnym czasie słuchania dół gdzieś dla mnie zniknął, dlatego pójdą na sprzedaż). Świetny dźwięk miały Audeo Phonaki i ta jakość ich wykonania, lecz niezbyt mocny bass(na zielonych filtrach, w końcu armatury) spowodował że poszły na forumowy "komis" dawno temu. Może jakieś AKG, Denony? Nie wiem..

 

Pozdrawiam i mam nadzieję, że coś pomożecie :D

Edytowane przez dymex
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności