Skocz do zawartości

W poszukiwaniu odtwarzacza ~500 zł


Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze raz potrzebuję waszej rady. Obecnie poszukuję odtwarzacza mp3 w cenie około 500 zł. Wolałbym, żeby nie był za ciepły ale bardziej w stronę chłodnych bardziej analitycznych grajków, tzn używam teraz cowona e2 i jestem bardzo z niego zadowolony, ma wszystko czego potrzebuję czyli odtwarzanie mp3 i flac ale trochę znudził mnie jego sposób grania. Chciałbym spróbować czegoś innego i z wyświetlaczem:). Zastanawiałem się nad Cowonem c2 ale tutaj nie ma za dużo opinii na jego temat, może jeszcze taczka, tylko nie wiem której generacji. Chyba, że colorfly c3 ale o nim zupełnie nic nie wiem i musiałbym ściągać go z zagranicy bo polskie ceny są według mnie mocno przesadzone. Dodatkowo ciężko sprecyzować mi czego słucham bo to zależy od dnia i nastroju. Tak jak większość forumowiczów tutaj nie jestem nastawiony na konkretny typ muzyki, nie ograniczam się tylko do jednego bo to jest tak jak z jeżdżeniem całe życie trabantem... maluch potrafi dać równie dużo frajdy z prowadzenia :) Nie chcę tutaj pisać o tym, że słucham to co w ucho wpadnie i jestem audiofilem bo czytając takie posty sam mam ochotę wyrzucić komputer przez okno. Powiedzmy, że jestem troszeczkę powyżej przeciętnej i potrafię docenić dobre realizacje. Mam nadzieje, że nie zanudziłem was i otrzymam w zamian kilka fajnych i rozbudowanych odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iTouch 1G - ocieplony na Chipie Wolfsona WM8758BG

iTouch 2G/3G - chłodny na Chipie Cirrus Logic CS4398

iTouch 4G - dość neutralny na Chipie Cirrus Logic CS42L61

 

iPod 5G/5.5G Video - chłodny na Chipie Wolfsona 5G (WM87588G) and 5.5G (WM87588G)

 

Osobiście dźwiękowo najbardziej pasuje mi 5.5G ze wzmakiem :D jednak każdy jest co najmniej dobry dźwiękowo ze wzmakiem jest poprawa ale zawsze dodaje coś od siebie, a jak dorzucisz przeróbke na iModa to już jest miód :P .

Najlepiej wybierz co ci pod kątem muzycznym pasuje i jak funkcjonalność jest ci potrzebna. Jak chcesz platformy pod rozbudowę to najlepiej model, który można jeszcze z iModować ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również zastanawiałem się nad imodem ale wolałbym nowy sprzęt gdzie ipod 5G+ mod+ wzmacniacz= dużo ponad budżet. Dzięki za wyjaśnienie jak grają poszczególne generacje taczki ale w zasadzie nie potrzebuję aż tylu funkcji. Na pewno poczytam jeszcze i rozejrzę się dokładniej. Może ktoś jeszcze ma jakieś doświadczenia z wyżej podanymi grajkami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności