Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Słuchawki nauszne do 130zł - Samsung wave s8500


Rekomendowane odpowiedzi

Siema!

:huh:

Poszukuje słuchawek nausznych, półotwartych do 140zł, które będą podłączane najczęściej do Samsunga wave s8500. Słuchawki do szkoły, autobusu, na miasto i czasami do kompa. Nigdy nie używałem nausznych chodząc gdzieś po mieście, zawsze były to słuchawki douszne, które bardzo lubiłem i podobała mi sie ich barwa APPLE IPOD niby chińskie ale zarąbiste, lecz niestety po codziennym eksploatowaniu przez 2 lata urwała się jedna ze słuchawek :(. Więc postanowiłem kupić sobie nauszne.

Chce aby nie były one duże lecz średniej wielkości zainteresowały mnie akg k404. Co o nich sądzicie? Po przeczytaniu opinii o nich jestem już prawie pewny, ale zawsze można zmienić zdanie :) Podajcie jakieś pomysły chodzi o słuchawki w podobnym stylu (nie pstrokate ani nie jednolite). Próbowałem podłączyć słuchawki kumpla RELOOP RHP 5 (tez mi się podobaja ale są za drogie) do telefonu lecz strasznie "pierdzą" i mam podejrzenie że to przez 4 polowy jack (który nie wiem co daje, ale jest :D) tak samo dzieje się z innymi 4 polowymi słuchawkami które były dołączone do telefonu taty. Jestem zielony w tych sprawach ale mówie co zauważyłem. Normalne słuchawki stereo grają dobrze. Zależy mi na dobrym basie oraz jasnym brzmieniu ponieważ jestem perkusistą muszę słyszeć każdy instrument :P Słucham różnorodnej muzyki (reggae, blues rock,metal) Nie chce aby słuchawki tłumiły całkowicie ponieważ może być to niebezpieczne chodząc gdzieś po ulicy.

Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie żadne z nich mi sie nie podobają :P patrzyłem już na nie ale szukam czegoś innego ;) Coś bardziej młodzieżowego, akg dj518 też są fajne ale nie do końca podoba mi się ich design, takie same odczucia mam do KPP, wiem że są ******ste ale mi sie nie podobają, mam dziwny gust :woot: Zapomniałem dodać że zależy mi również na tym aby słuchawki mogły się złożyć.

Edytowane przez Panic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż szukasz słuchawek z dobrym basem, ale zarazem jasnych. Do 140zł ciężko coś takiego znaleźć, chyba że ktoś jest na prawdę mało wymagającym sluchaczem (w sumie to chyba zaliczasz się do tej grupy, skoro pchełki z ipoda były dla ciebie zarąbiste). Może jakiś tańszy model ath, np ath sj11. To coś pomiędzy akg k518, a półotwartymi jeśli chodzi o tłumienie. W kazdym razie nie ma wycieków. No i wyglądają na pewno lepiej od Maxelli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maxell też nie są ani otwarte ani półotwarte... napisałem o k518 bo zdadzą egzamin jak na miasto. Chyba nie po to kupuje się nauszne żeby słyszeć szum otoczenia, aż tak szczelne nie są... Dałem luźna propozycje...

Półotwarte to dobre do domu co słuchać wszystko i wszystko słyszą inni

Edytowane przez Artis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mowa o pierdzeniu przy 4 polowym jacku to jedt to eimna tego że standard iPod/Android ma przestawiony jeden pin względem Wava i niektorych starszych modeli Sony-Ericson i Nokia. Potrzeba adptera i tyle. Ze skladanych portable na miasto to mogę polecić AKG K414 lub bardziej otwarte K450 - usłyszysz otoczenie ale są trochę ponad twoje 130zł, ewentualnie jak już Maybe97 pisał K420 które kuzyn ma na miasto i się również bardzo dobrze w swojej cenie spisują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maxell i K420 nie podobają mi się w ogóle. Nad AKG K414 również się zastanowiłem ale one są prawie identyczne jak 404 tylko brzydsze:) Pewnie pomyślicie ze jestem jakimś pedałem bo nie podobają mi sie zwykłe słuchawki, wiem że słuchawki są do słuchania ale w moim przypadku oprócz tego muszą jeszcze wyglądać i muszę się w nich dobrze czuć. Ale i tak bardzo dziękuje za wszystkie propozycje :D

Spodobały mi się również słuchawki Skullcandy 2.0 UPROCK w kolorze Navy oraz White/Black. Według opinii krążących po internecie Skullsy tylko ładnie wyglądają ale grają strasznie. Chce aby osoby które miały kontakt z tymi słuchawkami naprawdę wyraziły się o nich. Mam kilku znajomych którzy posiadają skullsy i wcale tak nie twierdzą a wręcz przeciwnie co sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumpel miał Uprocki ale nie wiem jaki model w każdym razie wyglądały fajnie ale poziom dźwięku jaki sobą przedstawiały to słuchawki esperanza czy 4world za 15zł.

Dałem mu moje K414 w tamtym czasie posłuchać i "O kurde jak fajnie" [ wciąż twardo twierdząc że jego grają bdb lecz moje po prostu są lepsze :huh: ], następne kupił K450 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Panic

 

O ile jestem w stanie zrozumieć, że akg mogą Ci się nie podobać, to nie rozumiem jak mogą Ci się podobać Skullcandy. Rozumiem, że gusta są różne, ale SkullCandy to kiczowato wyglądające świecidełka.

W sumie jak dla mnie to wyglądają niewiele lepiej od jts hp525, z tym że jtsy grają podobno świetnie.

 

Zastanów się nad Portami Pro, ATH Sj11 i czymś od akg.

Edytowane przez Bednar94
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sony mdr-xb500 To zdecydowanie nie ta bajka :) Porty to spoko słuchawki ale nie na moją głowę. Na moim wielkim baniaku wyglądały by conajmniej smiesznie :P Skullcandy 2.0 UPROCK wydają mi sie najmniej tandetne z całej oferty skulla ale skoro taka masa ludzi twierdzi że nie grają one zachwycająco to na pewno coś w tym jest, więc odpadają. Nie wiem czy to ja jestem matołem ale ciągle myśle o AKG 404 i wszystkie inne akg mi się jakoś nie podobają czyżby "miłość od pierwszego wejrzenia?". :wub: Nie wiem, ale to raczej one będą moją wybranką ^^ jakoś żadne inne nie utknęły mi tak w głowie jak te.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności