Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Dokanałowe do 200zł na prezent świąteczny :)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam :) Jak w temacie, potrzebuje jakiejś podpowiedzi. Odtwarzacz to Sansa Clip (kupiony zresztą w tamtym roku jako prezent, więc w tym roku słuchawy :P) muzyka jakiej słucha braciszek to głownie rap, trochę elektroniki i z tego co wiem, to zdarza się jakiś rock. Kwota tak jak w temacie do 200zł. Nie za bardzo natrafiłem na jakąś recenzje, ale co sądzicie o CX 300? Z tego co się orientuję to raczej wybierał bym coś z dokanałowych, jednak w razie bym się jakoś podpytał i nauszne tez by odpowiadały, to Sansa pociągnie Aurvana Live albo k518dj? Z góry dzięki za pomoc, pozdro :)

Edytowane przez Rider525
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam CX-300 i uważam że do takiej muzyki nadają się świetnie ( co innego uważam jeśli chodzi o jazz i lżejsze gatunki :D ). Fajny dół i środek no i mega wytrzymałe .Plączą się wszędzie :D od dwóch lat nic się nie dzieje . Śmiało mogę również polecić SM E10 które są warte każdej złotówki .

Edytowane przez maciekp711
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SoundMagic jak najbardziej wchodzi w grę, choć tez jakoś ciężko było mi znaleźć jakąś sensowną recenzję :P Gdyby wybierać między E10 a CX300, które waszym zdaniem to lepszy wybór i dlaczego? Wiem że ile ludzi tyle gustów muzycznych, ale może uda się jakoś uśrednić i znaleźć zwycięzce :) I jak to jest z tymi cenami, te przykładowo http://allegro.pl/se...2833219601.html kosztują niecałe 100zł, a takie same sprzedają tez po 160zł, taka przebitka jednych nad drugimi czy te tańsze są niepewne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o sennhaisery to jest masa niestety podróbek . 99 zł za CX-300 to śmierdząco niska cena . Chcesz mieć 100 % pewności to kup od polskiego dystrybutora lub ze sklepu który u niego się zaopatruje . Jesli chodzi o tą aukcję poproś sprzedającego o autentyczne, dokładne zdjęcia sprzedawanego produktu ,wtedy można będzie odróżnić ''fejki'' od orginału , po sieci krąży gdzieś artykuł na ten temat . Co do wyboru to mam nadzieję że ktoś jeszcze się wypowie :P

Edytowane przez maciekp711
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności