Skocz do zawartości

Jakie Sluchawki Do Imp450?


Gość lessy

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem ze ten problem byl tutaj juz wielokrotnie poruszany, ale ja nadal nie wiem jakie sluchawki najlepsze do imp450. Co z mx300, ktore byly dodawane do irivera i od jakiego momentu (modelu) iriver podpisal umowe z niemiecka firma. Czy w imp450 byly juz Sennheisery czy moze imp450 to juz ulepszone sluchawki irivera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamma mia, no nie pojmuję trochę. To o co w końcu tobie chodzi, o to jakie są W OGÓLE najlepsze słuchawki do iMPa-450, czy JAKIE SĄ OBECNIE DODAWANE.

Co do tego pierwszego, to też jakie nauszne, douszne, otwarte, zamknięte - tutaj trzeba bardziej sprecyzować pytanie.

A odnośnie drugiego, to :angry::angry: 'nowe' iRiverowskie. BTW ,skoro wiesz, ze ten temat był już wałkowany to po co go ponawiasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze najpierw sprawy organizacyjne...

1. nie pisz pod soba 2 postow... od tego jest opcja edycji napisanego posta (postu? to slowo wciaz jest dla mnie jakies... niepolskie :D) ... nie wiem czy jest dostepna w przypadku niezarejestrowanych uzytkownikow, ale jesli nie ma to polecam sie zarejestrowac...

2. tutaj musze stanac po stronie m4ckka (hm... dobrze napisalem? :D) temat byl wielokrotnie poruszany, bo sam juz odpowiadalem na pytanie "jakie sluchawki sa w imp450" wielokrotnie... wystarczy poszukac...

 

 

a wracajac do glownego pytania...

pytasz jakie sa najlepsze sluchawki, a potem sie burzysz ze nikt Ci nie jest w stanie odpowiedziec... jakie sa najlepsze? dobrej firmy z dobrymi parametrami i najlepiej drogie- jasne? :D

a jesli szukasz dobrych sluchawek to poczytaj sobie testy w dziale sluchawki, poczytaj o wrazeniach uzytkownikow i sam wybierz cos co Ci najbardziej odpowiada...

 

wybacz brak oglady i w ogole... ale denerwujace jest to kiedy wchodzi ktos, nie popatrzy na forum tylko od razu wyskakuje z tekstem "jakie sa najlepsze sluchawki do imp 45o" i oczekuje ze ktos powie: "do imp 450 najlepsze sa sennheiser pmx 60 bo sa czarne i niezle brzmia, i mimo ze maja kiepskie bassy to na imp 450 w ogole tego nie slychac i w ogole zadne inne sluchawki sie do 450 nie nadaja".... gosh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo nadal nie wiem jakie sa, a w sprawie drugiego to chodzi mi konkretnie o douszne-jasne?

To co może mam ci to jeszcze łopatologicznie zobrazować, podając linka do jakiejś foty, co?? -> <rotfl>

 

1. nie pisz pod soba 2 postow... od tego jest opcja edycji napisanego posta (postu? to slowo wciaz jest dla mnie jakies... niepolskie ) ... nie wiem czy jest dostepna w przypadku niezarejestrowanych uzytkownikow, ale jesli nie ma to polecam sie zarejestrowac...

Z niezrejestrowanymi userami to jest taki 'problem', że mogą pisać głupoty, i jak ktoś ich opierniczy, to mogą kontynuować swoją 'działalność' ale np. pod zmienionym nickiem. Żeby niemozn było pisać odpowiedzi, czy zakładać tematów niebędąc zarejestrowanym, zalogowanym, to wg panowałby tutaj większy porządek, ponieważ ci zarejestrowani/zalogowani zamiast zakładać nowe topicy, które już wcześniej były, poprostu posłużyliby się wyszukiwarką.

 

2. tutaj musze stanac po stronie m4ckka (hm... dobrze napisalem?[...]
Ujdzie w tłoku :):D:P:lol:

 

ale ja nadal nie wiem jakie sluchawki najlepsze do imp450

 

 

To proste: Shure E5 :D

 

Tylko musisz przygotować 2000 zł :P

No i wszystko jasne ;) EOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wszystko zloto co sie swieci..............

 

 

Soniaki tez mialy byc wspaniale a co sie okazalo? Zanim sie cos powie trzeba to zobaczyc dotknac i przesluchac w przypadku sluchawek - bo te shure E5 moga byc dla snobow co nie wiedza co zrobic z brudnymi uszami jak im sie ich nie chce myc!!!!!!!!!!!!!!!! :P:D:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, biorac pod uwage jak Immanuel je zachwycal a ja dalem sie na to naciac <_< Myslalem ze Immanuel to powazny fachowiec ale jednak nie do konca szedlem odpowiednim tokiem myslenia........ Szkoda, pewnie kupujac Plugi przeklinalbym na czym swiat stoi ze wzgledu na wielkosc i dyskomfort noszenia ale pewnie po 2 miesiacach uszy by mi sie rozrozly czytaj zaadaptowaly do panujacych warunkow :lol: i pozniej byloby pewnie juz wszystko OK ale nie ma sie co przejmowac odpowiada mi w nich to ze sa malenkie , wogole ich nie czuje po 2 min od zalozenia i nie sa najgorsze......... A to ze kazdy z nas ma inny sluch i lubi inne dzwieki wiadomo nie od dzis ale zakres slyszalnego dzwieku mamy ten sam i wiekszosc z nas lubi dobre bassy. No bo kto nie lubi bassow no kto?????? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo,

A jest gdzieś w Polsce taki profesjonalny salon audio, gdzie można przyjść, wybrać słuchaweczki i siedzieć pół dnia i je testować. Taki salon, gdzie obsługa jest miła i nie patrzą na Ciebie jak na debila kiedy prosisz ich o rozpakowanie kolejnych słuchaweczek - nawet takich za 1000 PLN ???

 

Ja o takim nie słyszałem, a właśnie po wizycie w takim salonie wiesz jakie słuchawki najbardziej Ci odpowiadają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jest gdzieś w Polsce taki profesjonalny salon audio, gdzie można przyjść, wybrać słuchaweczki i siedzieć pół dnia i je testować. Taki salon, gdzie obsługa jest miła i nie patrzą na Ciebie jak na debila kiedy prosisz ich o rozpakowanie kolejnych słuchaweczek - nawet takich za 1000 PLN ???

 

 

 

KATOWICE UL. SLOWACKIEGO SKLEP MEGA HZ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KATOWICE UL. SLOWACKIEGO SKLEP MEGA HZ

Nie polecam!!! byłem ostatnio w tym sklepie!! koleś jakis nie miły, wymądrza sie za bardzo, wogóle czujesz że sobie nie pogadasz z nim wogóle,0 podejścia do klienta..a nie daj Boże testuj sprzęt...jedzie koleś na takim Fochu że szok!!ogólnie BIG SUCKS!!! :angry::angry:<_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pojde Immanuel.

 

 

koleś jakis nie miły

 

Dla mnie wszyscy trzej sa nadwyraz mili.

 

 

wymądrza sie za bardzo

 

 

Maja duzy zasob wiedzy wiec moze dlatego masz takie odczucie - nie lubisz jak ktos jest madrzejszy? :lol:

 

 

0 podejścia do klienta..a nie daj Boże testuj sprzęt.

 

Testowalem dowoli i iMP 550 i koss porta pro i sennheiser`y PX 200 (a odsluchy kolumn maja za darmo i mozesz siedziec caly dzien i testowac dowoli - wskazesz reka na kolumny i juz je podlanczaja - i nie jest to zobowiazujace do kupna!!)

 

 

 

 

wogóle czujesz że sobie nie pogadasz z nim wogóle

 

 

Mnie sie rozmawia bardzo przyjemnie :D

 

 

NO COMMENT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo,

W sklepach to nie ma reguły jak Cię potraktują. Raz będziesz się czuł jak w "mięsnym" za socjalizmu a raz jak na Rodeo Drive... Wszystko zależy od tego jaki mają dzień i czym im się chce czy nie... Standardy zachodnie to nadal niedoścignione wzory, a szkoda bo mogłoby być tak pięknie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wplyw ma na to rowniez Twoj stosunek do ludzi , ja zawsze wchodze do sklepu z usmiechem na twarzy zeby pozytywnie nastawic "sklepikarza" - jak ktos ma dobry humor to da Ci wiekszy upust :D trzeba podchodzic na luzie do zycia byc wesolym miec w d**** konwenanse - oczywiscie nie wszystkie i nie zawsze - sukces gwarantowany!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej zgrywac potencjalnego klienta. Wbijasz do sklepu tak jakbys chcial cos kupić. ja oistatnio wbiłem do salonu Opla to nawet mogłem sie pobawić Oplem Vectrą GTS 2,2 16V. Wersja z najbogatsza z mp3 i głosnikami (nie pamietam ile). I jak sobie tak posłuchałem (oczywiscie impek był ze mną) i porównałem z tym co prezentował ten Opel. To sobie pomyślałem, ze jeździłbym nim ze słuchawkami na uszach. Niby taka bogata wersja al głosniki nie dawały czadu. Pewnie jakis subwoofer w bagażniku załatwiłby sprawe :)

 

Jakby nie było jeżdzenie ze słuchawkami na uszach jest niebezpieczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze nic. U mnie w szkole wsród wielu wy**bów :P dwóch szczególnie zapamiętałem.

Pierwszy, uczy mnie w-fu, dzisiaj np po moim skoku w dal, powiedział że zaraz mi wsadzi długopis w du.pę - baaka!!! :lol::lol: . Ale nie o tym, miało być przecież o samochodach. Tak więc kolo jak słyszałem, bo jeszcze niewidziałem, w swoim Matizie zamiast żonę posadzić z przodu, to sadza ją z tyłu, a na jej miejscu siedzi przypięty Puszek - jak ktoś by się nie domyślił, chodzi o psa, rasy hmmmm kundel jakis :lol::lol:

 

Ale to jeszcze nic, drugi kolo to jest dopiero przypał. Otóż jak siada do swego malucha to zanim ruszy wkłada kask, taki stary od motoru. Rozumiem bezpieczeństwo jest najważniejsze, ALE NIE DO PRZESADY :lol::lol::lol:

 

that's all folks!!! :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale z plugami to chyba nikt nie jezdzi w samochodzie co? Panowie to niebezpieczne raczej.............. <_<

Oczywiście, pewne granice są. Ale podobne zastrzeżenia można mieć do dj-kierowców którzy raczą przechodniów głośna muzyką grającą u nich w samochodzie ;), oni też nie usłyszą np. karetki na sygnale.

 

Pozdrawiam,

w.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności