Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Słuchawki nauszne - do gier +/- 300zł


ertt

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym zmienić sobie słuchawki, ponieważ HD201 przestały wystarczać. Sprzęt będzie służył głównie do gier, ale od czasu do czasu słucham też muzyki. Najważniejszą cechą w nowych słuchawkach jest dla mnie jak najlepsze pozycjonowanie, ponieważ gram drużynowo w FPSy. Wiem, że nie opłaca się kupować słuchawek "dla graczy", dlatego właśnie zwracam się z prośbą do was.Posiadam Xonara D1, więc potrzebuje słuchawek, dla których będzie to wystarczające źródło. Budżet jaki posiadam na ten cel to +/- 300zł.

 

A może jednak te siberie będą ok? http://allegro.pl/steelsesteries-siberia-v2-white-red-black-od-firmy-i2825536942.html

Edytowane przez ertt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba się na nie zdecyduje, najwyżej odsprzedam po jakimś czasie, bo wiem, że słuchawki potrzebują wygrzania.

 

edit:Tylko, że na te słuchawki trzeba czekać do 30dni roboczych, co wydaje mi się podejrzane. Może jednak odpuszcze

Edytowane przez ertt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do Siberia v2, opłaca się je kupować za 260zł? Czy te słuchawki grają dobrze, przypominam, że podłączyłbym je do Xonara D1.

 

Superluxy będą nadawać się do gier? Bo nie widzę nic na ten temat, jeśli tak to jaki model najbardziej?

 

Pomoże ktoś??

Edytowane przez ertt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Syberia są słabe to są takie wypromowane beatsy, aerial7 czy urbanears. Słuchałem ich i dupy nie urywają wygoda jest tylko dobra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat brzmi "Nauszne do gier" a w tym Siberia sprawdza się idealnie kolegą , ma świetny mikrofon no i są mega wygodne. Pod względem audio też nie jest u nich najgorzej , wiadomo szału nie ma ale pisanie że są słabe jest nie na miejscu niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A który model ma najlepsze pozycjonowanie?

 

Nie powinieneś słuchać takiej opini, że obojętnie które. Kupiłem sennheisery HD 558 i pozycjonują słabo, w porównaniu do podstawowych słuchawek dawanych do każdego iPhona... Bardzo słabo względem do Grado Sr60i. Nie wiem czym to jest spowodowane, sam szukam odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności