Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Soundmagic E10, a-Jays Two/three, czy jakies inne.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

 

Zakładam ten temat, ponieważ potrzebuje szybkiej odpowiedzi. Słuchawki mają być do szeroko pojętej muzyki metalowej i rockowej, eletroniki w postaci industrialu i rzadziej innych gatunków. Słuchawki ponadto powinny klepać dobrym basem i NAJLEPIEJ (choć nie jest to wsazane) , żeby nie były noszone z kabelkiem za uchem.

 

Proszę o szybką odpowiedź, bo do końca dzisiejszego dnia jest promocja na a-Jays Two za 99 zł.

 

Na słuchawki mam umówmy się 350 zł (może być lekka nadwyżka) , a cenię sobie w nich izolację, komfort (!) , i niezalewający, dobry bass !!

 

Proszę o bardzo szybką odpowiedź. Oczywiście w grę wchodzą też inne słuchawki, na którch propozycje też czekam, bo dużo osób mówi o SM E30, SM PL11 czy o ProAlpha'h

 

 

Pozdrawiam Victorarmy.

 

PS: Moje poprzednie doświadczenia słuchawkowe to Ep630 oraz Sony MDR EX50LP ( te zachwyciły mnie komfortem i bassem, więc zgaduję , że nie będzie je trudno pobić, bo nikt o nich nawet na forym nie wspomina). I żeby potem nie było, że żeruję tylko, to naczytałem się o tych wszystkich słuchawkach i to sporo i jakoś dalejn nie potrafię wybrać.

Edytowane przez Victorarmy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności