Skocz do zawartości

Czy ta aukcja z clip+ jest uczciwa itp?


Rekomendowane odpowiedzi

ale dlaczego ma być co innego? ja nówkę kupiłem albo w tej cenie albo jeszcze niższej. Tylko u mnie gość dopiero co otworzył sklep na allegro i chciał nałapać pozytywów;P a po roku jak mi gniazdo się urwało gościa już na allegro nie było xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kupuj wersji OEM ( ten player jest w wersji OEM ), czyli bez pudełka, odpadkowe, używane, mogą posiadać oznaki używania.

Najtaniej, najpewniej kupować u producenta. http://sandisk-store...sansa-clip.html

Tak, lubią mieć usterki. Często zużywa się wejście jack w CLIPACH+, w ZIP'ie już to poprawiono podobno.

Edytowane przez shanex
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kupuj wersji OEM ( ten player jest w wersji OEM ), czyli bez pudełka, odpadkowe, używane, mogą posiadać oznaki używania.

Najtaniej, najpewniej kupować u producenta. http://sandisk-store...sansa-clip.html

Tak, lubią mieć usterki. Często zużywa się wejście jack w CLIPACH+, w ZIP'ie już to poprawiono podobno.

W życiu większej głupoty nie słyszałem ja mam już trzeci OEM i to żaden odpadek tym bardziej nie używany a u producenta cena prawie dwa razy wyższa.Dodam że nigdy nie miałem kłopotu z gniazdem ani żadnych usterek a na stanie mam 4 sztuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem gdzie mieszkasz ale postaraj się znaleźć aukcje koło swojego domu i będziesz mógł sobie wybrać na miejscu.

Jak nie będzie u Ciebie masz na forum listę kolegów którzy mogą pomóc w zakupie.Ja jutro wyjeżdżam ale jak do środy nie kupisz to z tej aukcji co podesłałem mogę odebrać i wysłać kurierem bo mam w firmie za friko.A jak napiszesz że nie ufasz to zginiesz :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W życiu większej głupoty nie słyszałem ja mam już trzeci OEM i to żaden odpadek tym bardziej nie używany a u producenta cena prawie dwa razy wyższa.Dodam że nigdy nie miałem kłopotu z gniazdem ani żadnych usterek a na stanie mam 4 sztuki.

Nie? Nawet producent ostrzega przed kupowaniem OEM na swojej stronie. http://static.istore...al/17691739.jpg

Może mu się udać kupić w pełni sprawnego, a może i nie.

Widziałem już na tym forum przypadki, że kupiono OEM'a a bateria trzymała kilkanaście minut/kilka godzin.

http://forum.mp3stor...atalna-bateria/

ale jak widać, to jednorazowe przypadki :)

Edytowane przez shanex
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjaśnijmy pewne pojęcia .Jak w aukcji jest napisane że produkt jest OEM z dopiskiem nowy ,to nie może być to produkt naprawiany,poserwisowy,odnawiany Jeśli produkt nosi ślady użytkowania wtedy musi być jasno na aukcji zaznaczone że jest to produkt refrubished (odnawiany ,po-serwisowy)

Edytowane przez JBM
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z kolegą wyżej . Jest to oem ale nowy . Kupisz oem np. poserwisowy i widac to gołym okiem jestes w stanie mu to udowodnic od razu to rządasz zwrotu pieniedzy lub wymiany przedmiotu, Przedmiot nie moze odbiegac od opisu aukcji,

 

Przestrzegam co do sandiska oem z allegro przed jednym sprzedawcą. Nie chce tak publicznie jechać bo to troche nie fer ale kilku kumpli otrzymalo oemy porysowane itd.

Jak ktoś założy podobny temat to na pewno uprzedze na priv , ale to nie ten który Ty wybrałeś Kowczyk.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności