Skocz do zawartości

Czy warto kupić Iphone 4?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, obserwuje od jakiegoś czasu rynek na allegro cen iphone. Jako że idą święta więc kasy trochę będzie. Mam zamiar kupić używany iphone 4 chciałbym do 700zł. wiem że to dość niska cena ale widziałem już na allegro że w takich cenach coś kupie, mam zamiar kupić bez smilocka lub w sieci T-mobile pl, bo nie mam zamiaru wydać 500 zł na zdjęcie blokady. Iphone 3 widziałem nowe po 600zł ale różnica jest spora system, aparat, pamięć. Chciałbym zapytać doświadczonych użytowników czy warto kupić używany iphone 4 i na co uważać, póki co mam xperie x8 i mało używam marketów itd, ale ten telefon już mi nie służy więc jako że chce kupic nastepny myśle że iphone będzie najlepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie , nie kolego , weź mi pokaż tą aukcję , bo albo ktoś wciska ci podróby albo coś nie tak jest z samym hardware a sprzedawca zasłania się niską ceną a potem ci powie że trzeba było się domyśleć że za taką ceną nie otrzyma Pan pełnowartościowego produktu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma szans by kupić w tej cenie czwórkę, która bedzie sprawna. Za taką cenę sprzedawcy oferują szrot z często niesprawną baterią, przyciskami, glosniczkiem rozmów i simlockiem w dodatku. Za 700 zł to mozna kupić teraz 3gsa w dobrym stanie. Moja rada to szukaj w cenie 1000-1300 a nie niżej bo nic dobrego nie trafisz, uwagę zwróć na zdjęcia i dokładny opis i jak zwykle opinie o sprzedającym. Wtedy bedziesz mial pewność, ze płacisz za sprzęt całkowicie sprawny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iPhone 4 za 700zl to albo podroba albo tel w stanie przedagonalnym.

Xperia X8 to juz dosc stary telefon ale co takiego sie stalo ze juz ci nie sluzy?

Biorac pod uwage to ze jestes juz pewnie obeznany i przyzwyczajony do Androida to imho przesiadka na iOS nie jest dobrym pomyslem. Na twoim miejscu pomyslalbym raczej nad nowszym telefonem z Androidem.

Edytowane przez LoCtoR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiesz i moze wlasnie dlatego bez problemu przesiadles sie z mercedesa do syrenki.

Obsluga telefonu to co prawda zaden "rocket science", szczegolnie jesli sie smartfona uzywa wylacznie do rozmow i smsow, ale przyzwyczajenia przy przesiadce na cos zupelnie innego potrafia sprawiac problemy, tym bardziej ze tu chodzi nie tylko o sam telefon a caly ekosystem.

Edytowane przez LoCtoR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto kupić ip 4, to bardzo dobry telefon, ale za 700zl to można kupic z simlockiem na zagraniczną siec ;)

Hardware ma bardzo dobre pomimo, że wyszły juz nowsze modele, jest szybki, a iOS moim zdaniem lepszy od androida, ale to kwestia indywidualna ;)

Edytowane przez bakus1233
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak przedmówcy mówią, ip4 w tej cenie jak już kupisz to będzie w takim stanie, że szkoda na to pieniędzy, bo i odsprzedasz pewnie ze stratą jak coś bedzie nie tak. Jak już chcesz kupić iPhone'a na allegro to bardzo uważnie przeczytaj opis aukcji, bo te 3gsy nowe to też nie musi być świetny interes. Jest bardzo dużo nowych, które są przysyłane gdzieś z Hong-Kongu ze zdjętym simlockiem pogramowo np. na sofcie w wersji 4.x.x i aktualizacja może być dla CIebie bolesna w skutkach, bo simlock powróci. DO tego możesz czekać nawet do 50 dni na przesyłkę, więc na to też zwracaj uwagę. Jeżeli chcesz uniknąć niepotrzebnej zabawy i kombinowania to lepiej zastanów się 3 razy i przeczytaj wszystko zanim zakupisz. Sam o mało się nie wkopałem w coś takiego kupując 3 miesiace temu. Lepiej jest dozbierać trochę grosza i kupić mając wiekszą pewność.

 

Widziałem też zagrywki takiego typu, że w tytule jest podane, że telefon jest bez simlocka, natomiast w opisie małe wyjaśnienie, że simlock jest omijany za pomocą karty gevey.

Edytowane przez kubin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie , spokojnie , na takie rozmowy jest oddzielny temat na tym forum. Tylko nie potrzebne spięcia wychodzą i darmowe minusy....

 

Podsumuwując - za 700 zł kolego szukaj lepiej innego telefonu muzycznego albo Iphona 3GS. W tej kwocie nie kupisz sprawnego i bez simlocka , nie ma na to szans.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/ip...2803609357.html

http://allegro.pl/ip...2803609357.html

http://allegro.pl/ip...2794256084.html

 

3 bez smilocka reszta z, wiem ile jeszcze zostało do końca ( 1 dzień) jak minie zobaczę w jakiej cenie, nie wiem czy w grudniu ceny się zwiększą ze względu że będą Święta czy zmniejszą. To tylko parę liinków

 

 

 

Xperia x8, zbytnio marketu nie używałem ponieważ gdy go kupiłem to nie potrzebne mi to było, a teraz chciałem zakupić internet i okazało się że coś w tym fonie jest nie tak i jak chce naprawić trzeba odesłać itd, a nie chce mi się w to bawić

Edytowane przez Nestwik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego pytam, jest ta karta z 30 zł która tam na jakiś modelach działa i usuwa tego simlocka , więc pytam czy warto. Rozkminie te aukcje do końca do Grudnia jeszcze trochę czasu więc będę obserwował z jakimi kwotami się kończą

Edytowane przez Nestwik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej kupić bez simlocka, lub z simlockiem ale na pl sieć.

Te karty różnie działają, wychodzi nowy iOS i te starsze już go nie obsługują, moim zdaniem nie warto się bawić w coś takiego.

Za 1000zł spokojnie można kupić iP 4 16GB bez simlocka z pudełkiem :)

Ja osobiście nigdy bym nie kupił telefonu z simlockiem na zagraniczną sieć, bo nawet nie wiadomo tak naprawdę czy ten telefon jest sprawny (może być tak, że telefon gubi zasięg, ma simlocka na zagraniczna sieć i po ściągnięciu okazuje się, że coś nie działa)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności