Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Słuchawki nauszne do 300 zł


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Proszę o pomoc. Poszukuję słuchawek nausznych do 200 zł z wysyłką. Słucham głównie rapu. Oczekiwałbym krótkiego i grubego kabla, dobrej jakości wykonania, wygody. Używane na trasie dom <-> praca / szkoła.

 

edit: do 300 zł (najlepiej odpinany kabel, słuchawki zamknięte)

 

Pzdr.

Edytowane przez wojtek1990
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

947 tys tematów o tej tematyce poniżej , prawie codziennie oto samo kłócimy się a tym forum.

 

AKG K518 LE. Genialna izolacja , krótki kabel , idealna charakterystyka basowa do twojego rodzaju muzyki.

 

Dzięki za propozycję, ale ten kabel jest szerokości włosa ;-)

Obawiam się, że oo pół roku będą przerywały ;P

Edytowane przez wojtek1990
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sony zx600, kabel jest płaski i obudowa też wyglądała mi na bardziej trwałą. Również brzmienie bardziej sony mi podeszło. Zależy kto co lubi. Najlepiej idz do sklepu i posłuchaj oby dwóch :D

Edytowane przez Braian
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sony zx600, kabel jest płaski i obudowa też wyglądała mi na bardziej trwałą. Również brzmienie bardziej sony mi podeszło. Zależy kto co lubi. Najlepiej idz do sklepu i posłuchaj oby dwóch :D

 

Dzięki. Wyglądają fajnie, ktoś wie jak się sprawują ?

Może są jakieś słuchawki z kablem wymiennym do tej ceny ?

 

A coś w cenie do 300 zł z wymiennym kablem ?

Edytowane przez wojtek1990
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akg k 450 słuchawki maja wymienny kabel który niestety jest cienki ale nie słyszałem żeby ktoś narzekał. Do rapu w sumie mogą sie przydać ale słuchałem ich tylko na ipodzie i cowonie e2.

 

Dzięki. Tylko te nauszniki :P To słuchawki półotwarte wiec pewnie słabo z tłumieniem - do autobusu średnio się nadadzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez rok korzystalem z nich jako portable i nie było zle ale faktycznie trzeba bardzo mocno zglosnic żeby nie słyszeć otoczenia. Na pewno najwieksza zaleta jest to ze dzięki etui możemy je przewiesc gdzie chcemy bez strachu ze sie zniszczą. Dźwięk tez jest dobry jak na słuchawki za 250 zł tylko wielkość i dla niektórych wygląd jest problematyczny.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez rok korzystalem z nich jako portable i nie było zle ale faktycznie trzeba bardzo mocno zglosnic żeby nie słyszeć otoczenia. Na pewno najwieksza zaleta jest to ze dzięki etui możemy je przewiesc gdzie chcemy bez strachu ze sie zniszczą. Dźwięk tez jest dobry jak na słuchawki za 250 zł tylko wielkość i dla niektórych wygląd jest problematyczny.

 

Dziękuję za opinię. Szukam w takim razie dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda bez odpinanego kabla, ale ciekawe są też Audio Technica WS55. Jak dla mnie bardzo przyjemne słuchawki portable i gdyby nie to, że były na mnie trochę za małe, to pewnie bym je kupił.

Z lepiej grających masz jeszcze AKG K618, ale do tych musiałbyś już dołożyć, ewentualnie polować na używki.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda bez odpinanego kabla, ale ciekawe są też Audio Technica WS55. Jak dla mnie bardzo przyjemne słuchawki portable i gdyby nie to, że były na mnie trochę za małe, to pewnie bym je kupił.

Z lepiej grających masz jeszcze AKG K618, ale do tych musiałbyś już dołożyć, ewentualnie polować na używki.

 

Dzięki za opinię. Te AKG nie mają odpinanego kabla ... jak by mi poszły słuchawy za 350 zł to bym się nieźle wku ...

Może senki HD 439 lub 449 ?

Edytowane przez wojtek1990
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? Po co Ci odpinany kabel, ja mam niektóre modele słuchawek od ponad 5 lat i nic się z nimi nie dzieje. Przy ewentualnym uszkodzeniu kabla można go całkowicie wymienić, robią to nawet osoby z naszego forum i nie kosztuje to jakiś strasznych pieniędzy. Nie warto kupować gorszych słuchawek tylko dlatego, że mają odpinany kabel. :)

 

Według mnie K618 to najlepsze portable w tej cenie, może warto się nimi zainteresować.

Edytowane przez Strodus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? Po co Ci odpinany kabel, ja mam niektóre modele słuchawek od ponad 5 lat i nic się z nimi nie dzieje. Przy ewentualnym uszkodzeniu kabla można go całkowicie wymienić, robią to nawet osoby z naszego forum i nie kosztuje to jakiś strasznych pieniędzy. Nie warto kupować gorszych słuchawek tylko dlatego, że mają odpinany kabel. :)

 

Według mnie K618 to najlepsze portable w tej cenie, może warto się nimi zainteresować.

Może kup słuchawki i oddaj komuś, żeby Ci je zmodował tak, żebyś miał odpinany kabel?

 

Okej, dziękuję za opinię. W takim razie może jeszcze jakieś modele wchodzą w grę ?

Stawiam na wygodę i jakość wykonania. Cena do 300 zł.

 

Edit: Wolałbym większe muszle niż w np. AKG 450.

Wygoda użytkowania przede wszystkim.

Edytowane przez wojtek1990
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli słuchasz rapu to znaczy, ze chcesz słyszeć coś w okolicy tego co ja lubię, czyli możliwość wydobycia ze słuchawek dość soczystego i głębokiego bassu, który uderza dość dobrze przy podkręceniu (zawsze można go cofnąć) oraz do tego wyraźne szczegóły tonów wysokich (oczywiście bez przesady), które przewijają się w tle muzyki. Uzyskałem zadowalający efekt używając iPoda 6g z RB podłączonego do AKG K520 - zachwyciły mnie na tyle, że stałem dobre pół godziny w saturnie ustawiając odpowiedni eq pod moje potrzeby - ostatecznie kupiłem, są w trakcie wysyłki :)

 

AKG K520

- występują tylko w kolorze białym ;/

- kabel długości 3m, dobrze wykonany

- przejściówka na 6,3mm gratis

- półotwarte, co może być również wadą jak i zaletą

- dość ładny, specyficzny wygląd (może się nie podobać)

- mają bardzo wygodne gąbki (w porównaniu z ZX od sony to niebo)

- niby nie są mobile, ale jak najbardziej się nadają (prócz pkp itp.)

- kabel podciągnięty do jednej muszli, jak dla mnie na +

 

Co do Sony ZX300 i ZX600 to grają bardzo podobnie, jak nie tak samo, mają taką samą wygodę, czyli średnią, tylko sześćsetki są trochę ładniejsze i większe (przetwornik 30mm / 40mm) :), ale z RB można coś nawet fajnego wyciągnąć.

Edytowane przez haiced
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za opinię. Wziąłem wkońcu zx-600ki. Przeszukałem forum i ludzie chwalili je za wygodę.

Mam nadzieję, że będę zadowolony z moich pierwszych porządniejszych słuchawek.

Dziękuję jeszcze raz wszystkim za wypowiedzi. Temat uważam za zamknięty.

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez wojtek1990
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności