Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Nauszne głównie do hard rocka&heavy metalu wygodne(do 100zł)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, jestem nowy na waszym forum :) Przez parę godzin ryłem w tematach bo nie znam się za bardzo na słuchawkach a do czegoś się przymierzam. Cena do 100zł - stwierdziłem że pod telefon, mp3 czy kompa ze zintegrowaną kartą nie opłaca się chyba dawać więcej, jednak zależy mi żeby jakoś to grało. Postaram się jak najdokładniej opisać oczekiwania:

 

1. Rodzaj muzyki - tak jak w temacie, szeroko pojęty metal, ale również blues i spokojniejsze klimaty, czasami lekka elektronika w stylu michela jarre'a rap techno itp nie

2. Typ - nauszne, nie wiem czy to kwestia przyzwyczajenia ale clip-on jakoś tak mnie nie przekonują wolałbym standardową budowę

3. Budowa - Muzyki słuchał będę w domu i aucie (oczywiście na pasażerskim) także tutaj się nie ograniczam, mogą być otwarte zamknięte półotwarte

 

Propozycje:

Przejrzałem, ale z konkretniejszych znalazłem tylko:

Superlux HD681

Philips SHP 5401

Jednak nie mam pojęcia czy na pewno jest to dobry wybór. Jeżeli znajdziecie jeszcze coś na co warto rzucić okiem to będę wdzięczny, jeżeli doradzicie mi które z tych dwóch również. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki krecik za odpowiedź :) Czyli jednak Philipsy, bo wcale się nie mogłem zdecydować.Co do koss porta pro - ich recenzja jest na naszej stronce

http://forum.mp3store.pl/topic/30015-koss-porta-pro/ poza wyglądem bo to mniej ważne, wyszło na testach że nie nadają się do cięższych brzmień (pkt 6 i 7 w recenzji).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeee taaaam

 

do hard rocka - nie, do gothicu - nie, ale do black / death metalu - TAK.....

 

to tak samo jakbys pisal - jajecznica jedzona łyżką - NIE, jajecznica jedzona widelcem - oooo tak, to jest ten smak.

 

kpp nadaja sie srednio do wszystkiego, rownie dobrze mozna napisac, ze nie nadaja sie do niczego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tak samo jakbys pisal - jajecznica jedzona łyżką - NIE, jajecznica jedzona widelcem - oooo tak, to jest ten smak.

:) :)

 

To nie moja recka, ja tam się nie znam. Też mi się to wydawało trochę dziwne ale jednak hard rock od black metalu trochę się różni, to tak jakby porównywać AC/DC z Behemothem. Dobra to zapytam inaczej:

Czy kpp będą lepsze od philipsów? Zdążyłem naczytać się o nich prawie samych pozytywów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze.....teraz to mam problem. odpowiem jednak, ze sa one porownywalne dzwiekowo. oczywiscie jakies tam roznice wystepuja. glownie jednak rozni je wielkosc nausznikow. philipsy bardziej do domu, kossy zdecydowanie na spacer.

ale dzwiekowo to naprawde trudno wskazac "lepszego". dla mnie zdecydowany remis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze raz ja, dzisiaj przyszły moje słuchafony :) No specjalistą to ja nie jestem, porównania z modelami o wiele droższymi też nie mam, ale już mogę powiedzieć że jestem niesamowicie zadowolony z zakupu. Na dobrą sprawę jedyne co mogło by być inne to bardziej rozszerzony dźwięk, ale to można skonfigurować w korektorze. Z plusów na pewno rzucają się od razu świetne odwzorowanie perkusji, i gitar również. Polecam wszystkim!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności