Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Philips O'neill SHO9565BK/10 czy coś innego?


Rekomendowane odpowiedzi

To mój pierwszy post więc Witam,

 

Chę kupić słuchawki nauszne, jako że moje już leciwe hd201 mnie nie zadowalają po względem dzwięku.

Czego oczekuję, mianowicie aby nowy nabytek grał dość detalicznie ale żeby nie brakowało przy tym niskiego pasma, choc bez zalewania średnich.takie ciepło-chłodne brzmienie(jednak bardziej ciepłe)

Moge odniesć się tylko do moich senków, w których od początku brakowało jakoś basu.NA początku wiadomo muszą się wygrzać,

miejscami (moze jakis miesiąc) grały nawet przyzwoicie,ale to mineło i grają jak grają.

Innym kryterium jest żeby dobrze wyciszały, oraz jakość wykonania mogła by byś dość dobra,mile widziane nie tylko plastikowe konstrukcje.

Muzyka jakiej słucham to głównie elektroniczna,kluowa, przeplata się delikatniejszymi brzmieniami.

Moze podam przykłady, wtedy będzie lepiej można zobrazować, mianowicie Blank&Jones album RELAX, Jean Michele Mare, Sety A Stane of Trance czyli Armin

no i jeszcze Tangerine Dream. No dobra bo się rozpisałem ;)

Ostatnio byłem w MM i dołownie kilka minut miałem na głowie Philipsy O'neill sho 9565bk/10, przez tą chwile zauważyłem że dość dobrze wyciszają,bass był dość miękki i góra dośc dobra ,ale tyle co zapamiętałem,

zrobiłem błąd bo mogłem chociaż posłuchać swoijej muzyki, tam jednak leciała muzyka z regału ;) więc zabardzo nie mogę oceniać tych słuchawek tak naprawde.

Na słuchawki chce przeznaczyć ok. 300-350zł,jest cos takiego jeszcze jak Philips shp8000/10 i nie wiem czy wogóle na nie patrzeć(choc są troche tansze)

Z tego co poczytałem forum to polecacie senku hd555, jednak nie odpowiada mi w nich wtyczka,gdyż słuchawek używał bym tez z telefonem i nie zawygodnie było by trzymać taką antene do telefonu w kieszn.

Telefon to Samsung Wave I , inne źródło to oczywiście komputer z integrą (jak narazie)realteka i głośniki x540 i to pod nie było by to podpinane, chyba że lepiej pod karte bezpośrednio.

Chciałem się dowiedzieć jakie opinie macie zwłaszcza o ty O'neillach, czy ktoś je słuchał lub ma?

Jakie jeszcze inne modele słuchawek polecacie w tej cenie?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam jedne Oneil. dokladnie model w sygnaturce. dzwiekowo sa dosc przecietne - ale za to nadrabiaja budowa. juz je stroszke tu na forum opisalem. ale cenowo jest to jeden z tanszych modeli. chyba zaplacilem za nie 160 pln.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W euro drogo wychodzą.

W Sferisie są za 299zł

W sumie dziwna sprawa z tymi słuchawkami ceny różne od 439 w euro po 200 na allegro(ale tam mogą być podróbki)

I jeszcze jedno co mnie zastanawia

sho9565bk/10

sho9560/10

Niby to samo-czy inny kolor to poprostu inny numerek,choć i cena inna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Kupiłem sho 9565kb/10 wczoraj w euro w cenie 299zł, a nie jak jest na stronie 439zł i do tego dodają czapke o'neill'a.

Można sprawdzić dostępność w sklepie w swoim regionie.

Nie napisze jeszcze jak grają bo są niewygrzane, mozliwe ze zrobie małą recenzje, jednak troche ich musze posłuchać,

choć na wstępie moge powiedzieć, mimo że nowe to i tak grają lepiej niż beats studio sąsiada który nimi jest zafascynowany,

jednak po usłyszeniu tych philipsów przyznał, ze jak sie wygrzeją i będą super grać to sam chyba kupi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności