Skocz do zawartości

Radioodtwarzacz do 250zł


MiQ

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, w pracy była zrzutka na radioodtwarzacz, będzie 250zł do dyspozycji, jaki radioodtwarzacz zakupić? Może być używany, nie musi mieć mp3 ale CD już by się przydało. Radio musi grać dość "głośno". Proszę o jakieś propozycję i Wasze doświadczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam starego Kasprzaka i muszę przyznać, że jeśli chodzi o "ściąganie" stacji nie ma sobie równych. Leży u mnie w pracy pod stołem, zawalony ******łami, a ściąga KAŻDĄ stację bez żadnych problemów - ze złamaną anteną.

Kupiłem taki specjalny kabelek z wejściem USB z jednej, i z końcówką do podłączenia we wnętrzu "szuflady" kastowej z drogiej strony. Teraz mogę podłączać do niego dowolny nośnik mp3.

Jednak największą jego zaletą jest niezniszczalność. Mam go już ok. 15 lat. i cały czas działa mimo skrajnych warunków. Pracuję na hurtowni materiałów budowlanych i cementowy kurz to codzienność.

Polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas pracują prasy rewolwerowe i krawędziowe, trochę hałasu jest dlatego zależy mi na czymś głośniejszym, ktoś kiedyś rzucił hasło Panasonic ze starej serii RX, ktoś może to skomentować?:) Kasprzak to jednak nie to czego szukam;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadmienię tylko, że przecież Kasprzak gra bardzo głośno, głośniej od niejednego bumbox-a.

Poza tym w mojej pracy jest niezły jazgot - wózki widłowe, tiry, nawet stary ursus. Mimo to słyszę Pink Floyd-ów nawet z dalsza.

Do głowy przychodzi mi jeszcze śnieżnik. Co prawda to nie Kasprzak, ale gra na prawdę głośno.

Ale ok. Rozumiem, że zabytki Cię nie interesują, a szkoda.

 

Z Panasonic-ów miałem kiedyś RX CT950. Całkiem fajne radyjko.

Edytowane przez godfather666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie zabytkowość to nie tylko ilość lat ale też znaczenie danej rzeczy. Kasprzak to jeden z najlepszych polskich wyrobów i nie wyobrażam sobie swojego dzieciństwa bez niego.

Panasonic jak każde inne radio - pograł, popsuł się, po czym został spalony w jakimś "centralnym", gdy ludzie jeszcze nie wiedzieli co to dwutlenek węgla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o radioodtwarzacz przenośny w takich pieniądzach to najlepiej panasonic serii rx... tylko polować bo czasem można kupić za grosze.

Jeśli chodzi o kasprzaka to jedynie można rozpatrywać go jako sprzęt kolekcjonerski bo jakość audio przedstawia mierną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o radioodtwarzacz przenośny w takich pieniądzach to najlepiej panasonic serii rx... tylko polować bo czasem można kupić za grosze.

Jeśli chodzi o kasprzaka to jedynie można rozpatrywać go jako sprzęt kolekcjonerski bo jakość audio przedstawia mierną.

 

No co Ty ? :P Ja myślałem, że on gra jak najlepsze głośniki...

Chodziło mi tylko o to, że gra... i to jest w nim najlepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności