Skocz do zawartości

problem z cowonem i7


kisnol

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Miałem problem z tym odtwarzaczem. Piosenki same mi się przełaczały , sam się wyłączał, wiec podłaczyłem go do kompa i wgrałem od nowa soft. Po odłączeniu na odtwarzaczu pisało, że się update'uje. Potem znikł obrazek i i7 umarł. Wgl nie chce się włączyć. Komp go nie wykrywa. Jak podłączam do ładowarki to ładuje. Zaznaczam, że nigdy nie miałem z nim problemów. Macie jakiś pomysł jak go naprawić ? Z góry bardzo dziękuje za szybkie odpowiedzi :)

 

Ludzie ! Proszę o pomoc, bo nie mam na czym słuchać muzy :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i trzeba miec na to gwarancje ? dzieki za odpowiedzi

 

Dobra chlopaki chyba wiem. Jak wgrywałem softa to usunałem cala zawartosc z mp3 , wszystkie foldery i pewnie dlatego. A teraz dziwnym cudem udalo mi sie polaczyc kompa z mp3 ale pisze "trwa instalowanie oprogramowania" a po chwili ze nie moze znalezc sterownikow... Jak moge się prawidlowo polaczyc z kompem ? Macie jakies sugestie ? Z gory dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na prawde nikt nie pomoze ? Musze tylko polaczyc sie z kompem i wgrac te podstawowe pliki ktore umozliwiaja wlaczenie odtwarzacza... wiecie jak to zrobic ?

Uruchom linuksa z live cd, może on go wykryje i wtedy wrzuć soft 1.18 (dwa pliki)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Linuksa ? Jak live cd ? Co to ? Możesz jakoś to konkretnie opisać i troche "oprowadzic" ? Z gory wielkie dzieki !

hmm, ściągnij obraz z http://www.bodhilinux.com/downloads_desktop.php- wypal na CD/DVD - uruchom komputer z napedu cd - uruchom Bodhi - poszukaj menedżera plików - gdzie będziesz miał dostę do i7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz moze w necie jakas konkretna instrukcje ? Myslisz ze to pomoze ?

Instrukcję napisałem (czego nie rozumiesz? jak nagrać obraz? odpalić kompa z cd? czego nie rozumiesz?) działaj - samo się nie zrobi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra zgrałem na płytę , ale teraz nie wiem jak to zrobić żeby mi się ten linuks odpalił... jak wchodzę na płytę w moim komputerze to mam kilka folderów i jednym z nich jest install i mam to zainstalować na windowsie ? Poradzcie coś bo jestem w tym zielony ;p

 

A w folderze install mam plik "memest" co wgl z tym zrobić i jak urochomić tego cho*ernego linuxa ?

 

Dobra połączyłem się z tym ale na drugim kompie :) tylko wszystko tu jest po angielsku i za bardzo nie moge znaleźć menegeru urządzeń, a po podłączeniu mp3 do kompa dalej nie wykrywa ... co robic ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności