Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Słuchawki dokanałowe lub nauszne do 200zł


staho

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie :)

Przyszedłem na to forum z nadzieją na pomoc jego użytkowników w wyborze słuchawek. No więc tak, poluję na jakieś słuchawki, dokanałowe lub ewentualnie nauszne, do 200zł.

Najlepiej jeżeli byłyby to słuchawki z allegro lub jakiegoś Polskiego sklepu. A jeżeli z zagranicznego to chciałbym również jakieś informacje o kosztach przesyłki, czasie jej dostarczenia oraz metodach płatności.

Potrzebuję słuchawek do słuchania w szkole i w komunikacji miejskiej, więc chciałbym żeby były one w miarę ładne i nieduże. Wymagam od nich ładnego brzmienia, jak najlepszego odtworzenia całego pasma z naciskiem na bass i dobrego tłumienia dźwięków z zewnątrz. Z muzyki słucham metalu, elektroniki, dubstepu i rocka (wiadomo że odmian również). Jednym moim problemem jest niestandardowa wielkość dziurki w uchu (nie wiem jak to inaczej ująć) i gdy zakładam słuchawki dokanałowe z najmniejszym kompletem gąbek to są za małe, a gdy zakładam średnie to są za duże. Dlatego chciałbym jakiś sensowny komplet gąbeczek który "wszedłby" głębiej do ucha. Aktualnie posiadam AKG K514 oraz SONY MDR-AS20J i lipne dokanałówki dołączone do telefonu z których miałbym się przesiąść na te których szukam :) Jako odtwarzacz używam telefonu SONY Xperia S, średnia głośność dźwięku, ale za to jakościowo gra bardzo dobrze. Byłem zainteresowany kupnem:

- Brainwavz R1 + FiiO E6 ale nie mogę znaleźć w Polskim sklepie

- AKG 518 DJ

-a-JAYS TWO

W sumie dopiero tyle znalazłem nie zagłębiałem się bo po prostu nie jestem aż taki "obczajony" w tym temacie. No i, nie chcę kupować czegoś co mi się podoba a niekoniecznie jest dobre. Z góry dzięki za pomoc. ŻÓŁWIK! :D

Edytowane przez staho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności