Skocz do zawartości

Czego słuchasz w tym momencie?


Cwany

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzę na koncerty. Dość często. Taki duży dom, filharmonia się nazywa. Tam, z szacunku dla słuchacza się nie fałszuje. Byłem też na kilku koncertach Ironów - nie fałszowali, Manowar również. Głupi Korn też dał radę, że o Brathankach nie wspomnę.

 

Metallica też ma mnóstwo koncertów nagranych na których zagrali jak trzeba. Ale jak słyszę, że ktoś fałszuje, to nie tylko cały fun spieprza. Bolą mnie zęby.

 

 

Taki duży, biały? Biały Dom? Obama? Aaaa - filharmonia...

 

 

No niestety, na koncertach rockowych/metalowych często zdarza się komuś zafałszować. Taki już urok grania stricte spontanicznego, a nie wyreżyserowanego do ostatniego szczegółu, bo często pod wpływem nacisków widowni zagra się coś, czego nie było w rozpisce. I wtedy o pomyłkę nie trudno. Owszem, w pewien sposób świadczy to o braku profesjonalizmu, ale chyba nie zarzucisz go Metallice? Nobody's perfect.

 

BTW: Manowar, Iron Maiden (którą wielką fanką jest moja Eks) to dla mnie nie metal. Wiem, herezja. Ale dla mnie muzyką metalową nie jest nawet ta Metallica. Dla mnie prawdziwy metal zaczyna się na Sepulturze, Morbid Angel, Death, wczesnych nagraniach Paradise Lost etc.

 

Filharmonia powiadasz? Aaaa...

 

A na ból zębów polecam Dentosept. Szczerze. Albo dobrego stomatologa.

Edytowane przez Thomm
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thomm święta racja co do metalu, do reszty też!

Sent from dziupla

 

 

Siara, Ty też się wychowałeś na "Arise"??

 

To tak z dedykacją dla Ciebie.

 

 

:)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.youtube.com/watch?v=Q06V5Xg5rL0

 

Jako dumnemu posiadaczowi Commodore C-64 w latach 80-tych trochę przeszkadza mi to Atari w tym teledysku, ale niech będzie ;)

Edytowane przez Thomm
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Czyli: od ślubu do pogrzebu.

 

Szkoda, naprawdę szkoda, że Axl ze Slashem się pożarli. Bo "Chinese Democracy" jest płytą... średnią. No dobrze, słabą. Dla mnie słabą, przynajmniej na tle "Use...". Ale obydwie części "Use..." są dla mnie najlepszymi płytami jakie powstały w latach 90-tych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności