Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Beyerdynamic Custom Pro + Fiio


theboss

Rekomendowane odpowiedzi

Serwus,

 

 

 

byłem na odsłuchu w.w. słuchawek i to jest chyba to, czego poszukiwałem.

 

Zastanawiam się tylko, czy jest sens w zakup wzmacniacza pod te słuchawki.

 

O ile nie mam większych wątpliwośći (a może się mylę?), że przenośny wzmacniacz jest niepotrzebny, tj. nie pokaże widocznych zmian, to rozważam zakup bardziej stacjonarnego aczkolwiek mizernego dodatku w cenie około 100-200zł do posłuchania w domu. Czy to ma jakikolwiek sens?

 

 

 

Co istotne w temacie:

 

 

 

Muzyki słucham głównie w formacie mp3 192kbit. (wiem, kiepsko, ale może przy Customach przerzucę się na FLAC, czy coś podobnego).

 

Jako nośnika przenośnego używam iPhone'a 4s, w domu tylko komputer ze zintegrowaną kartą.

 

 

 

Dzięki za wszelklie porady.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 tygodnie temu kupiłem te słuchawki i jestem oczarowany. Znajomy na tydzień pożyczył mi fiio 11 i zdecydowanie słyszę różnicę. Pod emu 0202 USB + forum 608 jeszcze lepiej wypadają. Nie jestem znawcą cyferek, ale myślałem, że przy 16 Ohm różnica będzie praktycznie niezauważlna myliłem się. Zdecydowanie lepiej kontrolowany dół plus lepsza scena. Tak moje ucho to odbiera. Jednak trzeba miec porownanie z czymś bo nawet bez niczego grają świetnie ;) Koniecznie musisz posłuchać bo wiele zalezy od playerka oczywiście. Powodzenia w podejmowaniu decyzji!!

Edytowane przez Dj_tomek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności