Skocz do zawartości

Jaki Odtwarzacz Mp3 Polecacie...?


Strzala799

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem czy w moim miescie bedzie taki sprzet ale jak gdzies znajde to pewnie bedzie w cenie 350 zł..a ja takim funduszem nie dysponuje.. na allegro widziałem ze sa po 270 zł ale nie jestem przekonany do zamawiania takich rzeczy na allegro... Jak ktos ma jeszcze cos do polecenia do pisac..nie musi to byc jakis super sprzet...:) pozdro..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No spoko, tylko że masz refuba, więc nie porównuj ref z nówką ;) Wiadomo że różnica w cenie między nówką z 24 miesięczną gwarancją a odnawianą z 3 miesięczną gwarancją jest i być musi.

 

Pozatym, w mojej karierze na allegro, zostałem ojeb.. tylko raz na 400zł, a transakcji było setki - więc zupełnie nie wiem czego się obawiać :).

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez sie zastanawiwalem i kupilem za 300zl irivera t30, 1GB moim zdaniem to najlepsze odtwarzacze na rynku, z serii t10 i t30, naprawde genialny sprzet, szybko chodzi, wytrzymaly, juz nie mowiac o wspaniałej jakości dźwięku, naprawde szczerze polecam;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności