Skocz do zawartości

Porządne przenośne głośniki


Maltoo7497

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Mam do was pytanie, potrzebuję nieziemsko dobrych przenośnych głośniczków. Mają być głośne nawet na nokii. :lol:

Bo dotychczasowe głośniki z biedroniki [Philips] + bateria USB nie dają rady na nokii c6...

Oglądałem JBL on Tour ale wydają mi się troche za drogie cena=moc.

Z góry dziękuję i proszę o pomoc. Pozdrawiam.

Edytowane przez Maltoo7497
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby byly maksymalnie glosne bez zasilania zewnetrznego. :D

No dobra te S5K są chyba najlepszym wyborem ze wszystkich. Jaka jest ich cena? Czy są głośne? Gdzie można je nabyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz znać moją opinię, to nie wydawałbym tyle pieniędzy na głośniki przenośne, nawet jeżeli Twoje życie to jeden wielki wyjazd. Ok. 150zł za Fiio to dobra cena do jakości tego sprzętu, jest tam wszystko czego potrzeba albo i więcej. W dodatku jak na coś tak przenośnego gra zaskakująco ok.

 

No chyba, ze chcesz takim sprzętem robić imprezy w domu, ale wtedy lepiej kupić kolumny za podobne pieniądze.

 

Zapytaj w audiomagic czy jeszcze będą mieć dostawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sklepie jbl kosztują za okolo 600 zł ja sprzedam za 250 ze względu że są używane i brak gwarancji. JBL to głosniki 1 klasa ma też subbufer jak ci zależy na basach. na baterii wytrzymuje ci 24 godziny przy sredniej głosności. Na dodatek dołoże ci baterie duracell o pojemności 2650 4 sztuki. Mało używane. Tylko używałem do tych głośników. Jak ci zależy żeby bardzo czysto i głośno grały to JBL jest najlepszy bo oni od lat się specjalizują głośnikami i nadal ta marka się nie zepsuła. posłuchaj na youtubie jak dobrze grają może cośznajdziesz tam.

 

Poczytaj dane techniczne czym się różnią najlepiej na stronie producenta. JBL ma 4 głośniki wtedy dźwiek się rozprzestrzenia po całym pokoju bo ma układ talerza. Przetestuj jak możesz te jbl w mp3store. Ja u nich testowałem głośniki patriot i jbl i jbl o wiele głośniej grają. Mają lepszy wzmacniacz i 32 wat głośniki i i bardziej wyraziste tony miał niskie średnie i wysokie. jak nie masz mp3store u siebie to w jakims markecie wylukaj i przetestuj jeśli się da. Sam się nie dziwie że lepsze są bo lepszych nie ma głośników od JBL.

 

JBL XTB różni się że ma wbudowanego blootootha, ale pamiętaj że przez blootooth szybciej ci zjada baterię jak np w telefonie. a reszta to samo

Edytowane przez wentylatorek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra poszedłem na trochę tańszy koszt. Kupiłem za 35zł głośniki Trust Remo 2 [uSB] w Auchanie i użyłem mojej baterii przenośnej 800mAh. Całkowity koszt ok.60zł a nie ok.300zl. Na normalnym graniu wytrzymuje 12h a na maxa 3,5h.

Jest to dla mnie wystarczające grają bardzo głośno, fajne i tanie rozwiązanie. Dzięki za odpowiedzi.

Edytowane przez Maltoo7497
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Ja też zamierzam kupić głośniki, które mają nieziemskiej jakości dźwięk. Mam słuchawki JBL i głównie z tego powodu chciałbym jestem skłonny kupi głośniki tez tej firmy. Zastanawiam się nad tymi http://kup-najtaniej.pl/prod-stacje-dokujace-i-glosniki-przenosne/jbl-flip-3-niebieski.html. Ktoś ich używa? Są warte swojej ceny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też zamierzam kupić głośniki, które mają nieziemskiej jakości dźwięk. Mam słuchawki JBL i głównie z tego powodu chciałbym jestem skłonny kupi głośniki tez tej firmy. Zastanawiam się nad tymi http://kup-najtaniej.pl/prod-stacje-dokujace-i-glosniki-przenosne/jbl-flip-3-niebieski.html. Ktoś ich używa? Są warte swojej ceny?

W komisie masz philipsa 6600 a on zjada tego JBL na śniadanie. Flip niczym się nie wyróżnia, niczym nie zachwyca ot taki tam sobie glosniczek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności