Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Słuchawki Nauszne ~250 zł


Feat

Rekomendowane odpowiedzi

Troche glupio gadacie. Sluchales akg z wlozonymi gabkami wiec nie dziwie sie ze byly beznadziejne. Kazde sluchawki maja wiecej basu niz hd 201 wiec jak mowisz, ze do rapu przydaloby sie wiecej to jakim cudem sluchales go na hd 201. Sony mdr zx600 nigdy nie sluchalem, ale po przesluchaniu zx 100 i 300 raczej na mojej glowie nie zagoszcza. Podalem ci w tej cenie najlepsze mozliwe dzwiekiem sluchawki do twojej muzyki co z nimi zrobisz to juz twoja sprawa z tego co widze olales moje opinie i nie jestem pewny czy czytales recenzje sluchawek na tym forum.

 

P.S W komisie ma swietne zx 700 za 200zl jak cie to interesuje.

 

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Edytowane przez minicomp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem JTS HP525 wyżej polecane przez kolegę i ja osobiście ich nie polecam :) zdecydowałem się zaryzykować i jestem szczęśliwym posiadaczem MDR-ZX600. Bas idealny, potrafi ładnie uderzyć, nie zagłusza reszty. Dużo zależy od źródła, na iP, który jest chłodnawy grały wyśmienicie, na SXS- cieplejszym grajku grają mniej basowo ale równie dobrze. Złoty środek między K518, a JTS HP525.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche glupio gadacie. Sluchales akg z wlozonymi gabkami wiec nie dziwie sie ze byly beznadziejne. Kazde sluchawki maja wiecej basu niz hd 201 wiec jak mowisz, ze do rapu przydaloby sie wiecej to jakim cudem sluchales go na hd 201. Sony mdr zx600 nigdy nie sluchalem, ale po przesluchaniu zx 100 i 300 raczej na mojej glowie nie zagoszcza. Podalem ci w tej cenie najlepsze mozliwe dzwiekiem sluchawki do twojej muzyki co z nimi zrobisz to juz twoja sprawa z tego co widze olales moje opinie i nie jestem pewny czy czytales recenzje sluchawek na tym forum.

 

P.S W komisie ma swietne zx 700 za 200zl jak cie to interesuje.

 

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

 

Przeczytałem każdą recenzje słuchawek podanych w tym temacie ;)

 

HD-201 mają dobrą ilość basu, nie narzekam ale chciałbym więcej, a w k518 jest go za dużo. ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche glupio gadacie. Sluchales akg z wlozonymi gabkami wiec nie dziwie sie ze byly beznadziejne. Kazde sluchawki maja wiecej basu niz hd 201 wiec jak mowisz, ze do rapu przydaloby sie wiecej to jakim cudem sluchales go na hd 201. Sony mdr zx600 nigdy nie sluchalem, ale po przesluchaniu zx 100 i 300 raczej na mojej glowie nie zagoszcza. Podalem ci w tej cenie najlepsze mozliwe dzwiekiem sluchawki do twojej muzyki co z nimi zrobisz to juz twoja sprawa z tego co widze olales moje opinie i nie jestem pewny czy czytales recenzje sluchawek na tym forum.

 

P.S W komisie ma swietne zx 700 za 200zl jak cie to interesuje.

 

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

 

zx100 i zx300 to chłam :) ale zx600 już naprawdę dają rade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj kolega ma hd 201, dlatego mowie, ze nie maja basu, a nie dlatego ze gdzies tak przeczytalem. Pozycz jeszcze raz k518 i wyjmij gabki ze srodka padow bo sopiero wtedy da sie ich sluchac.

 

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności