Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Pchełki albo doki do biegania/ max 100zł


Baster

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejny raz potrzebuję waszej pomocy :). Szukam słuchawek do biegania stąd też jakość dźwięku nie jest priorytetem a mój budżet to max 100zł (chociaż chciałbym wydać jak najmniej). Nie ma znaczenia czy będą to doki czy też pchełki. Dobrze by było jakby były wygodne i nie wypadały z ucha ponieważ dystansy jakie biegam to około 10km i więcej. Do tej pory używałem do tego celu a-jays two jednak nie wytrzymały i pojechały na gwarancję. Na oku mam AKG K316 (to sam co AKG315 tylko z prowadnicami za uszy) za 75 zł. Zastanawiałem się jeszcze nad soundmagic es18, cresyn c220e i cresyn c230e. W zasadzie pogoda jesienna i zimowa nie sprzyja słuchawkom ale może jakieś wytrzymają te parę miesięcy. Byłbym wdzięczny za opinie mówiące o trzymaniu w uszach i wygodzie, a dźwięk wystarczy, żeby był przyzwoity.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale one tylko nachodza na ucho na zdjeciu sa duze, a w realu male. W dokach bedziesz slyszal odglosy stop. I napewno beda wygodne.

 

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno postaram się je sprawdzić. Może w gdańskim mp3store będą, a jak nie to będę po znajomych szukał :) Czym się różni wersja ksc75 od ksc75t?

 

edit: Już doczytałem jakie są różnice

Edytowane przez Baster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności