Skocz do zawartości

HiSound Audio PoPo


marjak

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, mam mały problem z wygranymi Hisound PoPo (na samym początku trzeba powiedzieć ze te siateczki-filterki sie odkleiły po jakimś tygodniu używania) , a mianowicie kilka dni temu wpadła mi lewa słuchawka do proszku do prania. Wyjąłem otrzepałem i przedmuchałem i odłożyłem na półkę. Następnego dnia lewa słuchawka zaczęła się jakby zasysać, nie umiem tego inaczej opisać.

 

Przy odpowiednim ustawieniu w uchu gra to tak jak powinno , ale wystarczy ze się przebiegnę czy zrobię jakiś gwałtowny ruch który poruszy słuchawka, i wszystkie dźwięki staja się płaskie a bas trzeszczy. Chciałem to jakoś wyczyścić ,wiec pomyślałem ze gorąca woda rozpuści proszek , wiec zanurzyłem tulejkę w wodzie poczekałem, przepłukałem, potem schło i jeszcze następnego dnia przedmuchałem sprężonym powietrzem, ale dalej jest tak jak było. Nie wiem czy to coś oznacza ale jak się zacznie dmuchać w prawa słuchawkę to powietrze w środku ma ujście, a jak się zrobi to samo z lewa to powietrze nie przepływa i czuć ze jest coś przyblokowane. Macie jakieś pomysły co z tym zrobić ? Z góry dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne pytanie, jest mozliwe zeby sluchawki ciszej graly (obydwie tak samo rowno) przez jakies zle zlozenie i sklejenie sluchawki ? Wszystko wyczyszczone spirytusem , czysciutkie, a wydaje mi sie ze jest jakby ciszej. A moze mi sie sluch przyzwyczail ,albo gluchne , albo tez jakies placebo... Co myslicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie o basie tez myslalem ,bo pamietam jak je pierwszy raz podlaczylem do E2 to przy dubie ten bas byl wszedzie (i to bylo piekne :D ) teraz tego nie slysze, ale nie jestem w stanie wykluczyc na 100 % ze to poprostu nie moj sluch. sproboje to znowu rozlaczyc i lepiej uszczelnic tą czacs w ktorej sam przetwornik laczy sie z tulejka, a nie tulejka z drewnem bo szczeze mowiac to tam glownie nawalilem kleju.

 

[EDIT]: Taka rada na przyszlosc: lepiej nie kleic sluchawek klejem zywicznym, kleilem jakims poxipolem dwuskaldnikowym z kiosku i gdyby nie fakt ze aluminum jest metalem i sie rozszeza pod wplywem tep bym tego nie zdjal.

 

[EDIT2]: Nie wiem czy tym podgrzaniem nie zrobilem na sluchawce zimnych lutow ,wysokie tony piszcza ;/ Membranie moglo sie cos stac czy te luty moga miec taki wplyw?

 

[EDIT3]: Ile to czlowiek w sobie odkrywa talentow,jak potrzebuje cos naprawic :D Okazalo sie nawet ze umiem zlutowac kabelki na przetworniku. I dziala!

 

[EDIT4] : hiSound Audio PoPo R.I.P. :( przetwornik poszedl

Edytowane przez marjak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności