Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Słuchawki dokanałowe Soundmagic e10 / Brainwavz m2?


bees

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Przymierzam się do zakupu słuchawek z przedziału cenowego do 200zł, poczytałem, poszperałem, po czym złożyłem zamówienie na SM e10, jednak z powodu długiego niedostępności towaru (przeszło 2 tygodnie) rozglądam się za czymś innym. Natknąłem się na Brainwavz m2, które mogę mieć od ręki za 199zł i właśnie rozważam ich kupno.

Wcześniej używałem a-Jays one, które charakteryzują się dość (za)mocnym basem. Słucham głównie rocka/soulu/bluesa/funku, czasem coś z elektroniki. Słuchawki muszą dobrze współpracować z iPodem classic 6g. Co wybrać? Czekać na dostawę SM e10, czy celować w coś innego?

Z góry dzięki,

Pozdrawiam

Edytowane przez bees
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brainwavz m2 niedawno przyszły. Budowa sprawia wrażenie solidnej. Skoku jakości dźwięku nie odczułem zbyt mocno, bez equalizera m2 zdają się zbytnio zalewać inne pasma basem, góra jest przymulona, przy wzmocnionych sopranach jest już całkiem w porządku. Może po rozgrzaniu pokażą nieco więcej, w każdym razie na chwilę obecną nie powalają mnie na glebę.

Edytowane przez bees
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam, wracam tutaj, gdyż nadarzyła mi się okazja sprzedaży niedawno kupionych słuchawek Brainwavz m2, zastanawiam się, czy wymiana ich na SoundMagic E10 jest rozsądnym wyborem? Co o tym myślicie?

Pozdrawiam

 

to zależy ,na pewno jak szukasz głośnych słuchawek to E10 są idealne ,są to najgłośniejsze doki z jakimi miałem do czynienia,jakość dźwięku jest przyzwoita.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę tę recenzję http://forum.mp3store.pl/topic/80935-soundmagic-e10-i-e30/ prezentują się bardzo dobrze, o ile nie rewelacyjnie jeśli chodzi o przedział cenowy <200. Chodzi mi o to, czy jakość dźwięku będzie lepsza, niż w m2, jeśli nie, nie ma sensu kombinować. Wiem, że to raczej kwestia gustu, ale może konkretniej, chciałbym słyszeć więcej wysokich tonów. W m2 bas zdaje mi się trochę rozlewać na inne pasma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę tę recenzję http://forum.mp3stor...e30/ prezentują się bardzo dobrze, o ile nie rewelacyjnie jeśli chodzi o przedział cenowy <200. Chodzi mi o to, czy jakość dźwięku będzie lepsza, niż w m2, jeśli nie, nie ma sensu kombinować. Wiem, że to raczej kwestia gustu, ale może konkretniej, chciałbym słyszeć więcej wysokich tonów. W m2 bas zdaje mi się trochę rozlewać na inne pasma.

 

W E10 basu jest tyle ile być powinno :-) na pewno nie zalewa on innych pasm.Mogę się założyć ze będziesz z nich bardzo zadowolony.

Edytowane przez JBM
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności