Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] słuchawki douszne 40-70zl


Rekomendowane odpowiedzi

Hej

 

Szukam słuchawek dla dziewczyny do noki E5 , jest tam wejscie na normalnego jacka wiec kazde sluchawki powinny dzialac , chciałbym jej kupic jakies sluchawki bo narazie uzywa jakiegos plastikowego szmelcu za 5zl po ktorym mnie po 20 min bola uszy

Wiadomo ze nie kupie jakis mega zajeb.. sluchawek za 50zl , ale napewno chce kupic jej jakies lepsze niz ma teraz , czy moglibyscie mi polecic jakies sluchawki z allegro czy ceneo , cokolwiek tak wlasnie w graniach okolo 50zl

 

Sam sie nie znam na tym wogole , i pomimo ze to tylko sluchawki za te 50zl to nie chce kupic jej jakiegos szmelcu gdzie na allegro az roi sie od podrob jakis sluchawek z chin , co nie wartaja wiecej niz 10zl -.- , dlatego prosze was o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

hej , sorka , wtedy jednak nie mialem kasy , wiec odkopuje watek , czy moglby ktos mi teraz polecic takie sluchawki , moze byc do kupienia w MP3 store , bo mieszkam w krakowie i moge podejsc

Soundmagic es18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bw alpha i es 18 do rocka a do rapu/techno pl11. Idz do mp3store i posluchaj.

 

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JBM MJ800, Xkdun CK-700 a z dostępnych w ciągłej sprzedaży: SoundMagic ES18 i Panasonic HJE120 (za 70zł kupisz 2 pary a grają fajnie:))

 

 

Niedługo Xkduny powinny być na forum nowe:)

Edytowane przez snuffmajster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności