Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] [Nauszne] do 200zł ~


Skak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam poszukuję słuchawek Nausznych do 200zł mam zamiar słuchać

Rocka,Metalu,Reggea,Ska,Punka Jazzu niekiedy trafi się jakiś remix....

myślałem nad akg 518dj ale teraz już nie wiem znajomy mi odradza za mocny bass...

i nie chciałbym żeby były za duże kapa z takimi na teren... ( w różnych kolorach, fajnie by było)

 

 

Z góry dzieki, pozdrawiam.

Edytowane przez Skak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shure SRH240 :) Troszkę ponad budżet ale napędzisz je spokojnie bez pomocy wzmachola;) Stoją 220 z przesyłką kurierską na allegro:)

 

Proponuję jeszcze AKG K514 i Audio Technica SJ55

Edytowane przez snuffmajster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem zgadzam się:) Gdybyś brał do domu to bym ci polecił Takstar HI2050 ale na wyjście nie nadają się :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mają troszkę mniej bassu z tego co wiem ale grają naprawdę dobrze:) Nowsza wersja cenionych SJ5 których reckę masz tu : http://forum.mp3stor...chnica-ath-sj5/

 

 

"Słuchawki Audio Technica ATH-SJ5 to model, który zdecydowanie może zaskoczyć nas swoim brzmieniem. Przyjmując podział na "ciepłe" i "zimne", SJ5 to raczej chłodny i raczej zrównoważony dźwiękowo model. Nie zabraknie nam tu niskich tonów, jednak nie są one tak ciemne, rozlazłe i niekontrolowane jak w przypadku modeli AKG K414P/K518DJ ( których brzmienie także przypadło mi do gustu, ze względu na bycie tzw. "Basshead'em" ) - wręcz przeciwnie, są jasno oddzielone od reszty pasma, będąc jednocześnie bardzo akustycznymi ( nie można jednak zaryzykować stwierdzenia, że "bass brzmi jak tupanie butem w pusty karton po telewizorze" ) i dynamicznymi. Średnica i góra są tu na naprawdę zadowalającym poziomie, podobnie jak przestrzeń - nie doznamy tu efektu skrzeczącego wokalu, czy kującej góry. Oczywiście słuchawki bardzo łatwo poddają się wszelakim efektom typu JetEffects, czy zwykła regulacja EQ - z których otwarcie mówiąc, korzystam, bo w tym celu zostały stworzone - jednak nie każdy jest ich zwolennikiem. Biorąc pod lupę komfort, tu także nie doznamy rozczarowania - model SJ5 jest, mimo swojego wyglądu i rozmiarów, lekki i przenośny. Słuchawki nie cisną w głowę, nauszniki są zdecydowanie miękkie i łatwo dopasowują się do każdego ucha, aczkolwiek latem prawdopodobnie mogą zafundować nam efekt "małego grzejniczka", ze względu na ich wielkość oraz sposobność do zakrywania całej małżowiny."

Edytowane przez snuffmajster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem zgadzam się :) Gdybyś brał do domu to bym ci polecił Takstar HI2050 ale na wyjście nie nadają się :D

 

To kazdego sprawa indywidualna jednemu pasuje innemu nie, i na odwrót k518 bedą jedmemu pasowały innemu nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem zgadzam się :) Gdybyś brał do domu to bym ci polecił Takstar HI2050 ale na wyjście nie nadają się :D

 

To kazdego sprawa indywidualna jednemu pasuje innemu nie, i na odwrót k518 bedą jedmemu pasowały innemu nie.

 

Ależ ja nikomu nic nie narzucam :) Tylko wyrażam swoje zdanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak sądzę ale szczerze powiedziawszy bałbym się :/ Co innego używki z forum :) Tutaj bierzesz od swoich to jest małe niebezpieczeństwo oszustwa:)

Edytowane przez snuffmajster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyłącze się do pytania, zastanawiam się nad słuchawkami do domu, będą współpracować z audigy 2 zs, myślałem nad CAL (podobno sprzedawane teraz to nie to samo), AKG k514 MKII/akg k512 MKII, superluxy np. 681/688b czy może sony MDR-XB500? Słuchawki tylko używane w domu, do słuchania muzyki, czasem do pogrania, czekam również na inne propozycję, dzięki za pomoc;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności