Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Słuchawki zamknięte do 350 ZŁ.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zastanawiam się nad kupnem nowych słuchawek. Chciałbym aby była to konstrukcja zamknięta ponieważ posiadam teraz AKG K514 i niestety denerwuje domowników muzyką. Słucham Rap, Rock, Trip-Hop, Ambient, a dosyć często będę używał ich również do gier. Z samotnych poszukiwań znalazłem Shure SRH-440 lecz z tego co wyczytałem to nie mają zbyt dużo basu, jak to wygląda ? Słuchawki będę podłączał do Galaxy S z wgranym voodoo oraz do PC z kartą z integrowaną Realtek HD, lecz za niedługo to prawdopodobnie będzie Maya U5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też czytałem o nich lecz jest to niższy model od Shure SRH-440. Czym się on generalne różni od starszego brata jeśli chodzi o dźwięk ? Są jakieś większe różnice ?

 

UP^

 

Wrq nie powiem, podobają mi się one i zacznę sobie o nich czytać. Niestety nie mam u siebie w mieście MP3Store.

Edytowane przez Keczup
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak jeszcze odkopię. Jestem już rawie zdecydowany na kupno ATH-T500, ale jeszcze mam kilka wątpliwości. Na pewno do tej kwoty nie ma jeszcze innych propozycji ? Wyszukałem jeszcze model M35, M40fs od Audio Technica, ale mało informacji jest od użytkowników...

Edytowane przez Keczup
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu sam chciałem kupić okazyjnie na allegro M35, ale niestety nie udało się :) Opinie słyszałem pozytywne, jednak nie wiem dokładnie jaki mają charakter - piszą o nich "neutralne", co daje mi do myślenia, że mają mało basu (dla niektórych, niestety, to synonim :P). Myślę, że możesz mieć problem ze znalezieniem osób, które słyszały te modele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności