Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Słuchawki Galaxy S3 (do 600zł)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Po tym jak moje AKG K520 złamały się kilka razy, a za sprawą "niestety, uszkodzenie mechaniczne" w Media Markt wielokrotnych próbach sklejenia ich, w końcu zdecydowałem się na nowe słuchawki. Wcześniej, kiedy miałem jeszcze HTC Desire bardzo przypadły mi do gustu AKG K181DJ. Problem w tym, że S3 to całkiem inne źródło, a taki telefon obecnie posiadam.

 

Teraz konkrety

 

Źródło: Samsung Galaxy S3

Muzyka: Różna, głównie Dubstep, Rock, delikatna namiastka POP'u i Trance (ale delikatna)

Typ: Najlepiej zamknięte

Upodobania: AKG K520 z SGS3 super do siebie pasują, bardzo podoba mi się brzmienie tego zestawu, ale poklejony i tragicznie wyglądający pałąk i przykre doświadczenia eliminują te AKG z wyboru, ale chciałbym coś o podobnym brzmieniu, najlepiej zamknięte, z trwalszym pałąkiem, w cenie do 600zł.

Dzisiaj miałem okazję spróbować Sennheiser HD380PRO, za 399 w RTV Euro AGD, ale do siebie nie pasowały.

 

Może mi coś polecicie, byłbym wdzięczny :)

 

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze możesz zmodować K518 wg Perula, brzmienie robi się wtedy bardzo podobne do K520. o szczegóły pytaj samego Perula, a mod znajdziesz tu:

http://forum.mp3store.pl/topic/88103-akg-k518-perul-mod/

 

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności