Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Brainwavz Beta w/mic vs MEElectronics CX21P


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Szukam doków z mikrofonem i pilotem o troszkę chłodniejszej charakterystyce niż Sunrise Xcape Impressive edition. Przesiadłem się z s8500 na sgs2 i niestety Sunrisy się z nim nie zgrywają (za dużo środka, basu). Wstępnie biorę pod uwagę Brainwavz Beta z mikrofonem oraz MEElectronics CX21P, jednak nie wiem które będą lepsze. Oprócz dźwięku ważne są dla mnie następujące cechy (kolejność ma znaczenie):

 

- jak najlepsze tłumienie.

- przyzwoita jakość wykonana (MEE prezentują się lepiej na zdjęciach).

 

Generalnie nie oczekuje jakiegoś dźwiękowego cudu po tych słuchawkach, po prostu słuchawki z kompletu samsunga kalają moje uszy i muszę mieć coś lepszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale E10 mają 3 przyciski, a z s2 będzie działał tylko ten środkowy, nie lubię kupować czegoś co wiem że nie będzie w 100% kompatybilne z moim telefonem. Poza tym za dużo basu jak dla mnie, S2 jest i tak przymulony tym basem potrzebuje zimniejszych słuchawek.

Edytowane przez soulreaver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a-jays one+ są przewidziane specjalnie pod tel. z androidem, sam mam sgs2, słuchałem ich w mp3store i dają radę jak za tą nie wygórowaną cenę, ale fakt jest taki że z SGS2 nic Ci lepiej nie zagra, choć byś instalował poweramp i inne tego typu cuda. Słowo daje, mam teraz panasy hje120 i ....grają podobnie jak pl30 czy a-jays one z tym telefonem. Zastanów się więc czy warto wywalać tyle kasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A-jays one IMO kompletnie nie zgrywaja się z s2, z resztą wszystkie słuchawki jays są zdecydowanie zbyt basowe. Moim zdaniem s2 gra całkiem przyzwoicie i słyszę różnicę miedzy słuchawkami za 100 i 300 pln. Gdybym nie potrzebował pilota to sunrise ie. które mam obecnie były by idealne.

 

Sent from my Nokia 3310

Edytowane przez soulreaver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności