Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Słuchawki dokanałowe do 1000 zł


Rekomendowane odpowiedzi

Witam szukam słuchawek dokanałowych do 1000 zł słuchawki. wymagania powinny być wygodne poniewaz będą uzywane codziennie około 12h więc to najwazniejszy wymóg, muszą miec przyzwoity bas było by dobrze by posiaddały w zestawie przejsciówke na duży jack, słucham przewaznie Rocka i soundtrack'ów z Anime czasem równiesz coś mocniejszego typu Iron Maiden. Zalezy mi równiesz na dobrym dzwięku przestrzennym bo będe na nich oglądać dużo anime i filmów. będę podpinane tylko do PC'ta pod DAC Styleaudio Ruby2 do którego podpinam słuchawki beyerdynamic DT990 Pro wiem ze na dokanałowych nie uzyskam takiego dzwięku jak w słuchawkach dynamicznych ale zeby jak najbardziej uzyskać zblizony dzwięk do tych słuchawek które posiadam. Mam na oku dwa modele w skrajnych cenach pierwsze słuchawki są sporo tansze niż mój budrzet czyli Westone 1 ale skłaniam sie bardziej do Westone 2 czy są warte dopłaty wzgledem Westone 1? Czy w ogóle coś innego w tych cenach zalezy mi na aspekcie jakość cena nie muszą być koniecnie za maksymalny budrzet powiedzmy tak od 500 zł do 1000 zł to chyba na tyle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Westone 1 "szybko się kończą" na skrajach. Mają uciętą górę i niższy bas. W2 ponoć grają bardzo delikatnie (nie miałem okazji słuchać). Fakt faktem, jeżeli chcesz świetnie kreowanej sceny to Westone są świetnym typem IMO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności