Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Słuchawki do 1300zł Zamknięte Odsłuch Produkcja FL Studio


Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko

 

Potrzebuję rady co do wyboru słuchawek, mianowicie słuchawki mają mieć zastosowanie do ogólnego posłuchania muzyki w wolnym czasie ( Jako odtwarzacz używam Sony Xperia S. Muzyka jakiej słucham to głównie RAP/ HIP HOP, czasami Trance). Głównie będę ich używał do FL Studio. (Produkcja bitów)

 

Ostatnio testowałem w Apple iSpot słuchawki Monster Beats Studio. (Podłączone były do Ipod Touch 4g) Przyniosłem dla porównania swoje słuchawki Sennheiser HD202. Przepaść w jakości dźwięku, moich słuchawek a Monster Beats Studio, była ogromna.

 

Tak więc chciałbym zakupić słuchawki do 1300zł.

 

Moje typy:

1. Monster Beats Studio

Zakres częstotliwości 10Hz - 20000Hz

Spl- 110 dB

 

2. Pioneer HDJ 2000

Zakres Częstotliwości 5Hz - 30000Hz

Spl- 107 dB

 

3. Audio Technika ATH- M50

Zakres częstotliwości 15Hz - 28000Hz

Spl- 99 dB

 

 

 

 

Proszę o jakieś sugestie, lub inne propozycjewink.gif

 

Pozdrawiam wojs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej M50 mam i polecam. Z tym, że z Xperi S jak też i innych telefonów to szału nie będzie. Inna sprawa, że w swojej klasie i tak zagrają lepiej z telefonu niż inne modele. :) W sumie jak masz taki budżet, to możesz też Fiio któreś dokupić co by fajnie napędzić słuchawki.

 

Denon D2000 też na pewno warto rozważyć, ale ich nigdy nie słuchałem, więc to tylko z tego co czytałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro chcesz produkować to dlaczego nie kupisz sobie głośników? Za 1300 zł można mieć już przyzwoite monitory bliskiego pola. Jak już się jednak uparłeś na słuchawki to także polecam M-50.

do produkcji warto mieć i słuchawki i głośniki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz możliwość to posłuchaj też Brainwavz HM5, bardzo liniowy dźwięk, solidne wykonanie.

 

A czy ktoś z forum słuchał Beyerdynamic DT48? To podobno jedne z najbardziej neutralnych słuchawek, tylko podobno basu mało. Były standardem dla rejestratorów Nagry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności